Neohodnoceno

Diva Styler a fén Atmos Dry+Style s funkcí automatické kulmy ATM004

Atmos Dry+Style vysoušeč vlasů a styler v jednom s funkcí „Auto Air Curl“ je profesionální fén a kulma na vlasy nové generace

Skladem
Kód: ATM004
Značka: Diva
7 650 Kč
Kategorie: Elektro, digi výrobky
Typ elektro výrobku: Fény, vysoušeče, Kulmy, termokartáče
Barva: Černá

Atmos Dry+Style vysoušeč vlasů a styler v jednom s funkcí „Auto Air Curl“ je profesionální fén a kulma na vlasy nové generace. Styler je vybaven motorem Atmos Energy s výkonem 100 000 otáček/min, je velmi tichý, výkonný a lehký. Váží pouze ¼ obvyklé váhy konvenčního profesionálního motoru AC. Součástí balení je bohaté příslušenství včetně nástavců „Auto Air Curl“, které automaticky vlasy natáčí kolem kulmovacího tělesa pro rychlejší, lepší a snadnější zvlnění vlasů. Ideální pro každodenní práci v kadeřnickém salónu a pro profesionální výsledky z pohodlí domova.

Atmos Dry+Style se systémem „Atmos Conditioning System“ vysouší a upravuje vlasy v rekordně krátkém čase a zanechává vlasy hedvábné, velmi lesklé a ve vynikající kondici.

Digitálně nastavitelné teploty a rychlosti proudění vzduchu ve třech úrovních a s funkcí studeného vzduchu. Součástí balení je 9 různých stylingových nástavců (2x nástavec Auto Air Curl, 1x úzká tryska pro vysoušení a styling SalonAir, 1x difuzér SalonAir, 2x nástavec pro objem vlasů OneShot, 1x termo kartáč pro každou délku vlasů, 2x kulmovací tyč pro vlny a lokny).

Výkonný motor Atmos Energy se 100 000 otáčkami za minutu - Lehký, ale výkonný motor se čtvrtinovou hmotností s výkonem 100 000 otáček za minutu garantuje velmi rychlé vysoušení vlasů a výrazně nižší hlučnost*. Digitálně řízený stejnosměrný bezkartáčový motor DC spotřebovává méně energie a vydrží až 10x déle**V porovnání s konvenčním profesionálním střídavým motorem.

Funkce Atmos Conditioning System - Atmos Conditioning System nejen výrazně urychluje vysoušení vlasů, ale celkově zlepšuje výsledný dojem z kvality vlasů. Vlasy jsou poddanější, viditelně lesklejší, snižuje problémy s krepatěním vlasů a se statickou elektřinou.

Digitální ovládání Atmos - Snadno nastavitelné 3 úrovně teploty / 3 intenzity proudění vzduchu / funkce studeného vzduchu s LED indikátory zvolených úrovní teploty a rychlosti.

Mikrofiltr Atmos - Dokonalá filtrace nečistot s ultra jemným a dvouúrovňovým vzduchovým filtrem.

Nástavce Auto Air Curl - Dva nástavce, které automaticky jednotlivé prameny vlasů natočí kolem kulmovací tyče pro extrémně rychlé a snadné výsledky.

Kulmovací tyče - Dvě stylingové kulmovací tyče pro vytvoření efektu „drop curls“ (volnější vlny od hlavy a intenzivnější zvlnění ve středních délkách a konečcích), „glamour curls“ (více definované a elegantní vlny), „full-body waves“ (objemné vlny od kořínků po konečky).

Objemové kartáče - Jeden středně velký objemový kartáč OneShot pro krátké až středně dlouhé vlasy a pro vyžehlený styling. Jeden velký objemový kartáč OneShot pro dlouhé vlasy a pro vyžehlený styling.

Difuzér Atmos - Difuzér Atmos pro maximální objem a pro výrazné vlny.

Technické parametry:
» 
Nová generace motoru Atmos Energy se 100 000 otáčkami/min. Pro velmi rychlé vysoušení a výrazně nižší hlučnost.
» Digitálně řízený bezkartáčový stejnosměrný motor spotřebovává méně energie a vydrží až 10x déle.
» Digitální ovládání – 3 úrovně teploty, 3 intenzity proudění vzduchu, funkce studeného vzduchu a LED indikátory.
» Funkce Atmos Conditioning System zamezuje krepatění vlasů a zanechává vlasy hebké a lesklé.
» Mikrofiltr Atmos - s jemným dvouúrovňovým filtrem pro zachycení nečistot.
» Funkce Atmos Ultra Plus Airflow – významně urychluje dobu vysoušení vlasů.
» Součástí balení je: 2x nástavec Auto Air Curl, 1x úzká tryska pro vysoušení a styling SalonAir, 1x difuzér SalonAir, 2x nástavec pro objem vlasů OneShot, 1x termo kartáč pro každou délku vlasů, 2x kulmovací tyč pro vlny a lokny.
» 3 metry dlouhý, otočný a tepelně odolný napájecí kabel.
» UK/EU adaptér do zásuvky.