Neohodnoceno

Akce 2+1 JJ LISS & SMOOTH pro perfektně hladké vlasy šampon, maska, sprej

Akční SET maska 500ml, sprej 150ml +ZDARMA Šampon 350ml. Uzavírá kutikulu a spouští vyhlazující působení proti krepatění vlasů

Skladem
Kód: AKCE/JJ19
Značka: JJ
1 024 Kč –26 % 755 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Suché vlasy, Krepaté, nepoddajné vlasy
Účinek: Proti krepatění, Narovnávače, vyhlazení
JJ liss
Akce
1 024 Kč –26 %

Akční SET JJ LISS/SMOOTH obsahuje: (výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny)

1x JJ LISS & SMOOTH Maska pro perfektně hladké a upravené vlasy 500 ml, kód: 333210
Mask Discipline - Vyhlazující maska na vlasy s ovocnými kyselinami uzavírá kutikulu a spouští vyhlazující působení proti krepatění vlasů. Regeneruje, hydratuje, posiluje strukturu vlasových vláken a poskytuje vlasům potřebnou výživu. Obnovuje přirozený lesk vlasů uhlazením vlasových vláken. Zaceluje povrch vlasů a chrání je před vlhkostí. Ideální pro nepoddajné a krepaté vlasy.
Způsob použití: přiměřené množství masky naneste na vlhké šamponem umyté vlasy a na konečky, poté vmasírujte. Nechejte působit 3-5 minut, poté dostatečně opláchněte. Pokračujte v péči s aplikací spreje pro perfektně hladké a upravené vlasy.

1x JJ LISS & SMOOTH Sprej pro perfektně hladké a upravené vlasy 150 ml, kód: 333215
Spray Discipline - Sprej na vlasy s ovocnými kyselinami uzavírá kutikulu, vlasy vyhlazuje a působí proti jejich krepatění. Hydratuje a posiluje strukturu vlasových vláken, zaceluje povrch vlasů a chrání je před vlhkostí. Vyživuje a regeneruje. Ideální pro nepoddajné a krepaté vlasy.
Způsob použití: sprej nastříkejte na vlhké vlasové délky a na konečky. Poté pokračujte v konečné úpravě vlasů. Upozornění: výrobek obsahuje ovocné kyseliny, vyhněte se kontaktu s očima. V případě vniknutí do očí je vypláchněte dostatečným množstvím vody. Vyhněte se kontaktu s vlasovou pokožkou. Nepoužívejte častěji než 1-2x týdně.

+ ZDARMA

1x JJ LISS & SMOOTH Šampon pro perfektně hladké a upravené vlasy 350 ml, kód: 333200
Shampoo Discipline - Šampon na vlasy s ovocnými kyselinami uzavírá kutikulu a spouští vyhlazující působení proti krepatění vlasů. Vyhlazuje, hydratuje, posiluje strukturu vlasových vláken a poskytuje vlasům potřebnou výživu. Obnovuje přirozený lesk vlasů uhlazením vlasových vláken. Zaceluje povrch vlasů a chrání je před vlhkostí. Ideální pro nepoddajné a krepaté vlasy.
Způsob použití: malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a jemně vmasírujte. Vlasy poté důkladně opláchněte. Pokračujte v péči s aplikací masky pro perfektně hladké a upravené.