Neohodnoceno

Akce 2+1 JJ KERAVEG pro obnovu vlasů s keratinem šampon, maska, sprej Filler

Akční SET maska 500ml, sprej Filler 150ml +ZDARMA Šampon 350ml. Regeneruje poškozené, namáhané a lámavé vlasy

Skladem
Kód: AKCE/JJ21
Značka: JJ
1 024 Kč –26 % 755 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Lámavé, roztřepené vlasy
Účinek: Proti lámání a třepení vlasů
JJ keraveg filler
Akce
1 024 Kč –26 %

Akční SET JJ KERAVEG obsahuje: (výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny)

1x JJ KERAVEG Maska pro obnovu a revitalizaci lámavých vlasů 500 ml, kód: 333180
Mask Restructuring - Obnovující maska obohacená směsí aminokyselin s různou molekulární hmotností a rostlinným keratinem. Obnovuje a revitalizuje strukturu vlasů, regeneruje poškozené a namáhané vlasy a snižuje jejich lámavost. Regeneruje a vyživuje vlasy po celé délkce od kořínků až ke konečkům. Ideální pro nepoddajné, lámavé křehké vlasy.
Způsob použití: naneste přiměřené množství na vlhké šamponem umyté vlasy. Aplikujte po celé délce vlasů až do jejich konečků, nechejte působit 5-10 minut, a poté opláchněte dostatečně velkým množstvím vody. Pokračujte v péči s použitím spreje Filler a na konec krému Split na roztřepené konečky vlasů. TIP: chcete-li maximalizovat účinek, naneste masku na suché vlasy ještě před použitím šamponu.

1x JJ KERAVEG Sprej Filler pro hloubkovou obnovu a výživu lámavých vlasů 150 ml, kód: 333185
Spray Filler Restructuring - Obnovující sprej s vyplňujícím účinkem obohacený směsí aminokyselin s různou molekulární hmotností a rostlinným keratinem. Posiluje strukturu vlasů, vyživuje poškozené a namáhané vlasy a snižuje jejich lámavost. Díky lehké textuře a snadné aplikaci je ideální pro každodenní použití. Usnadňuje rozčesávání. Ideální pro nepoddajné, lámavé křehké vlasy.
Způsob použití: aplikujte na vlhké vlasy po celé délce až do konečků. Pro zvýšení účinnosti aplikujte sprej i na suché vlasy.

+ ZDARMA

1x JJ KERAVEG Šampon pro obnovu a revitalizaci lámavých vlasů 350 ml, kód: 333170
Shampoo Restructuring - Obnovující šampon obohacený směsí aminokyselin s různou molekulární hmotností a rostlinným keratinem. Obnovuje a revitalizuje strukturu vlasů, regeneruje poškozené a namáhané vlasy a snižuje jejich lámavost. Hydratuje a vyživuje vlasy po celé délce od kořínků až ke konečkům. Ideální pro nepoddajné, lámavé křehké vlasy.
Způsob použití: naneste malé množství šamponu na mokré vlasy a jemně vmasírujte. Opláchněte dostatečně velkým množstvím vody. Pokračujte v péče aplikací masky pro hloubkovou obnovu a revitalizaci.