Neohodnoceno

Akce 2+1 JJ KERAVEG pro obnovu a revitalizaci lámavých vlasů šampon, maska, krém

Akční SET maska 500ml, krém Split pro konečky 150ml +ZDARMA Šampon 350ml s keratinem a aminokyselinami

Skladem
Kód: AKCE/JJ23
Značka: JJ
985 Kč –27 % 716 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Lámavé, roztřepené vlasy
Účinek: Proti lámání a třepení vlasů
JJ 1 24 1 keraveg
Akce
985 Kč –27 %

Akční SET JJ KERAVEG obsahuje: (výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny)

1x JJ KERAVEG Maska pro obnovu a revitalizaci lámavých vlasů 500 ml, kód: 333180
Mask Restructuring - Obnovující maska obohacená směsí aminokyselin s různou molekulární hmotností a rostlinným keratinem. Obnovuje a revitalizuje strukturu vlasů, regeneruje poškozené a namáhané vlasy a snižuje jejich lámavost. Regeneruje a vyživuje vlasy po celé délkce od kořínků až ke konečkům. Ideální pro nepoddajné, lámavé křehké vlasy.
Způsob použití: naneste přiměřené množství na vlhké šamponem umyté vlasy. Aplikujte po celé délce vlasů až do jejich konečků, nechejte působit 5-10 minut, a poté opláchněte dostatečně velkým množstvím vody. Pokračujte v péči s použitím spreje Filler a na konec krému Split na roztřepené konečky vlasů. TIP: chcete-li maximalizovat účinek, naneste masku na suché vlasy ještě před použitím šamponu.

1x JJ KERAVEG Krém Split obnovující pro roztřepené konečky 150 ml, kód: 333190
Obnovující krém na roztřepené konečky obohacený směsí aminokyselin s různou molekulární hmotností a rostlinným keratinem. Uzavírá vlasovou kutikulu, sceluje roztřepené konečky a předchází dalšímu třepení. Posiluje strukturu vlasů, vyživuje poškozené a namáhané vlasy a snižuje jejich lámavost. Ideální pro nepoddajné, lámavé křehké vlasy.

Způsob použití: aplikujte na vlhké vlasy do konečků. Pro obzvlášť lámavé vlasy nanášejte krém i do suchých vlasů.

+ ZDARMA

1x JJ KERAVEG Šampon pro obnovu a revitalizaci lámavých vlasů 350 ml, kód: 333170
Shampoo Restructuring - Obnovující šampon obohacený směsí aminokyselin s různou molekulární hmotností a rostlinným keratinem. Obnovuje a revitalizuje strukturu vlasů, regeneruje poškozené a namáhané vlasy a snižuje jejich lámavost. Hydratuje a vyživuje vlasy po celé délce od kořínků až ke konečkům. Ideální pro nepoddajné, lámavé křehké vlasy.
Způsob použití: naneste malé množství šamponu na mokré vlasy a jemně vmasírujte. Opláchněte dostatečně velkým množstvím vody. Pokračujte v péče aplikací masky pro hloubkovou obnovu a revitalizaci.