Neohodnoceno

Akce 2+1 JJ HYALURONIC pro regeneraci poškozených vlasů šampon, maska, sprej

Akční SET maska 500ml, sprej 150ml +ZDARMA Šampon 350ml s kyselinou hyaluronovou pro hloubkovou hydrataci

Skladem
Kód: AKCE/JJ25
Značka: JJ
1 024 Kč –26 % 755 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Poškozené vlasy
Účinek: Regenerace poškozených vl.
JJ hyaluronic sprej
Akce
1 024 Kč –26 %

Akční SET JJ HYALURONIC obsahuje: (výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny)

1x JJ HYALURONIC Maska regenerační a hydratační pro poškozené vlasy 500 ml, kód: 333150
Regenerační a hydratační maska s kyselinou hyaluronovou pro hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci narušených a silně poškozených vlasů. Kyselina hyaluronová udržuje hydrataci a chrání tkáně. Vyplňuje a obnovuje strukturu vlasu. Zaručuje hebké a lesklé vlasy, které získávají zpět svou přirozenou vitalitu a lesk. Ideální pro narušené a silně poškozené vlasy.
Způsob použití: přiměřené množství masky naneste na vlhké šamponem umyté vlasy a na konečky, poté vmasírujte. Nechejte působit 5-10 minut a poté vlasy dostatečně opláchněte. Pokračujte v péči s aplikací spreje do délek vlasů nebo séra do délek a na konečky. TIP: pro intenzivnější účinek naneste masku na suché vlasy před mytím šamponem.

1x JJ HYALURONIC Sprej regenerační a hydratační pro poškozené vlasy 150 ml, kód: 333155
Regenerační a hydratační sprej s kyselinou hyaluronovou pro hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci narušených a silně poškozených vlasů. Kyselina hyaluronová udržuje hydrataci a chrání tkáně. Vyplňuje a obnovuje strukturu vlasu. Zaručuje hebké a lesklé vlasy, které získávají zpět svou přirozenou vitalitu a lesk. Ideální pro narušené a silně poškozené vlasy.
Způsob použití: aplikujte do vlhkých vlasových délek. U silně poškozených vlasů aplikujte na suché vlasy.

+ ZDARMA

1x JJ HYALURONIC Šampon regenerační a hydratační pro poškozené vlasy 350 ml, kód: 333140
Shampoo Recovery - Regenerační a hydratační šampon s kyselinou hyaluronovou pro hloubkovou a dlouhotrvající hydrataci narušených a silně poškozených vlasů. Kyselina hyaluronová udržuje hydrataci a chrání tkáně. Vyplňuje a obnovuje strukturu vlasu. Zaručuje hebké a lesklé vlasy, které získávají zpět svou přirozenou vitalitu a lesk. Ideální pro narušené a silně poškozené vlasy.

Způsob použití: malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a jemně vmasírujte. Vlasy poté důkladně opláchněte. Pokračujte v péči s aplikací masky pro narušené a silně poškozené vlasy.