Neohodnoceno

Hely Color Barva SET 5.5 5M světlá hnědá mahagonová

Permanentní barva na vlasy pro 2 použití s technologii plex pro intenzivní a dlouhotrvající barvy. Vegan složení s certifikátem Peta Cruelty Free 

Skladem
Kód: D07112
Značka: Hely Color
285 Kč –65 % 99 Kč
Kategorie: Barvy na vlasy
Typ barev: Permanentní, stabilní
Barva: Mahagon
Výška: Výška 5
5 5 helycolor
Akce Výprodej
285 Kč –65 %

Výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny

Profesionální permanentní krémová barva na vlasy pro domácí použití. Vegan složení obohaceno o organický smil italský (Helichrysum italicum) a technologii plex zaručuje maximální krytí šedin, dlouhotrvající výsledek, lesklé a vyživené vlasy. Aktivní složky: organický smil italský s mnoha pozitivními zklidňujícími, regeneračními a ochrannými účinky. Certifikát PETA Cruelty Free zaručuje, že produkt ani v něm použité suroviny nebyly testované na zvířatech.

Balení pro 2 použití obsahuje:
1 tuba krémová barva 100 ml
2 lahvičky krémový aktivátor (1:1,5) 75 ml
2 sáčky šamponu po barvení 15 ml
2 sáčky masky po barvení 15 ml
2 páry rukavic na jedno použití
2 návody k použití

Příprava a aplikace: viz. příbalový leták

BEZPEČNOSTNÍ INSTRUKCE
Upozornění: barvy na vlasy mohou způsobovat vážné alergické reakce. Prosím držte se následujících pokynů. Nepoužívejte, pokud jsou vlasy barveny hennou nebo jinou barvou obsahující kovy. Používání tohoto produktu není určeno osobám mladším 16 let. Dočasná tetování černou henou mohou zvýšit riziko alergické reakce. Nebarvěte vlasy: máte-li kožní vyrážku na obličeji nebo je-li vlasová pokožka podrážděná či poškozená; pokud se v minulosti při barvení vlasů projevila nějaká alergie; pokud se v minulosti při tetování černou henou projevila nějaká alergie. Krémová barva obsahuje: diaminobenzeny (1), fenylendiaminy (diaminotoluen) (2), resorcinol (3), amoniak (4). Aktivátor obsahuje peroxid vodíku.