Neohodnoceno

Cotril BE SAFE Dezinfekce ve spreji pro dezinfekci měkkých i tvrdých povrchů 500ml

S obsahem alkoholu (50%) umožňuje hlubokou dezinfekci, působí okamžitě a nevyžaduje oplachování. Nezanechává nežádoucí mastnotu, zbytky a šmouhy

Skladem
Kód: 60265
Značka: Cotril
221 Kč
Kategorie: Hygiena, úklid
Typ hygieny: Dezinfekce, čištění

BE SAFE SPRAY K DEZINFEKCI POVRCHŮ. Čistící, dezinfekční spray určený k dezinfekci povrchů je praktický produkt pro okamžité použití, jeho složení s obsahem alkoholu (50%) umožňuje hlubokou dezinfekci měkkých i tvrdých povrchů. Jeho tekutá konzistence, lehká a neagresivní, působí okamžitě a nevyžaduje oplachování. Ideální pro všechny typy povrchů. Be safe rychle schne, nezanechává nežádoucí mastnotu, zbytky a šmouhy.

OBOHACENÝ O ALKOHOL pro časté mytí a dezinfekci všech povrchů v kadeřnickém salónu. Díky svému okamžitému účinku je dostačující nastříkat na povrch pouze jednou, a to bez nutnosti použití vody.

PARFEMACE jemná parfemace s obsahem esenciálního mátového oleje zanechává ve vzduchu příjemný pocit čistoty a svěžesti.

Způsob použití: nastříkejte přímo na povrch, setřete hadříkem, nechejte zaschnout. Pro vysoce kvalitní povrchy doporučujeme nastříkat produkt na hadřík, kterým pečlivě povrch ošetříme.

 

COTRIL #BE SAFE Chraňme se
Současná mimořádná globální situace hluboce zasáhla nás všechny, a abychom mohli začít znovu a lépe, je důležité chovat se co nejzodpovědněji a také se snažit změnit některé své zvyky. Firma Cotril se snaží na tuto situaci zareagovat pozitivně a aktivně ve spolupráci s odborníky a svými klienty.
Z tohoto důvodu firma Cotril zareagovala aktivně a změnila část svého výrobního programu na výrobu dezinfekčních přípravků a ochranných pomůcek, aby konkrétně přispěla k uspokojování specifických potřeb v příštích měsících.