Neohodnoceno

Akce 2+2 Osaine COMBINATION pro smíšenou pleť, pro zajištění rovnováhy a hydratace

Osaine Floratonic tonikum 250ml, Floragine 24H krém 50ml +Zdarma Floragel čistící emulze 250ml, černá tužka na oči E20026

Skladem
Kód: AKCE/OS25
Značka: Osaine
2 681 Kč –34 % 1 749 Kč
Kategorie: Pleťové krémy, emulze
Typ pleti: Smíšená pleť
OSA 3 24 flora
Akce
2 681 Kč –34 %

Akční SET Osaine LINEA COMBINATION SKIN obsahuje: (výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny)

Osaine PRO SMÍŠENOU PLEŤ kdy střední „T-zóna“ je mastnější a boční oblasti tváře jsou lehce suché a podléhají lehkému pnutí

1x Osaine Floratonic Regulační tonikum, pleťová voda pro smíšenou pleť 250 ml, kód: osa0402
Osaine FLORATONIC - REBALANCING LOTION - Regulační tonikum pro správnou rovnováhu pleti. Vhodné pro smíšenou pleť, kdy střední „T-zóna“ je mastnější a boční oblasti tváře jsou lehce suché a podléhají lehkému pnutí.
AKTIVNÍ SLOŽKY:
* Vysoká dávka Mořské vody z Golfského proudu (Gulf Sea Sream Water®) pro dodání minerálních solí a stopových prvků.
* Řasa Codium tomentosum (Codiavelane®) pro hloubkovou hydrataci a zabránění ztráty vody z pleti
* Řasa Laminaria saccharina (Phlorogine®) reguluje mazovou sekreci a stabilizuje hydrolipidickou rovnováhu pleti.
Způsob použití: každé ráno a večer aplikujte na pokožku, vklepáváním na obličej a krk vatovým tampónem napuštěným tonikem.


1x Osaine Floragine 24 Celodenní hydratační krém pro smíšenou pleť 50 ml, kód: osa0403 
Osaine FLORAGINE 24 - 24 HOURS MOISTURIZING CREAM - 24 hodinová emulze, hydratační a navracející pleť do normálu. Pleť zanechává čistou hebkou a hladkou. Krémová emulze je vhodná pro smíšenou pleť, kdy střední „T-zóna“ je mastnější a boční oblasti tváře jsou lehce suché a podléhají lehkému pnutí.
AKTIVNÍ SLOŽKY:
* Mořská voda
* Řasa Codium tomentosum (Codiavelane®) pro hloubkovou hydrataci a zabránení ztráty vody z pleti
* Řasa Laminaria saccharina (Phlorogine®) reguluje mazovou sekreci a stabilizuje hydrolipidickou rovnováhu pleti.
* Řasa Corallina officinalis (Phycocorail®) jako solární filtr UVA-UVB-IR
Způsob použití: naneste každé ráno a večer na obličej a krk, lehkými pohyby od středu obličeje směrem ven.

+ ZDARMA

1x Osaine Floragel Čistící gelová emulze vypínací pro smíšenou pleť 250 ml, kód: osa0401  
Osaine FLORAGEL - CLEANSING GEL - Čistící gel na bázi vypínacích prvků s vyváženým šetrným působením. Vhodný pro smíšenou pleť, kdy střední „T-zóna“ je mastnější a boční oblasti tváře jsou lehce suché a podléhají lehkému pnutí.
AKTIVNÍ SLOŽKY:
* Mořská voda
* Řasa Laminaria saccharina (Phlorogine®) reguluje mazovou sekreci a stabilizuje hydrolipidickou rovnováhu pleti.
Způsob použití: naneste na obličej a emulgujte s vodou, očistěte a opláchněte.

1x Extreme Tužka na oči kajalová konturovací s dlouhou výdrží, černá, kód: E20026  
Extreme MATITA OCCHI KAJAL NERA - Kajalová konturovací tužka na oči je ideální pro vytvoření výrazných očních kontur s dlouhou výdrží. Díky optimální kombinaci přírodních vosků (kandelilový a včelí vosk) je možné dosáhnout na jemnou a hebkou texturu. Ricinový olej usnadňuje nanášení. Kajalová tužka je měkčí, snadněji se rozmazává a je vhodná pro kouřové líčení. Neobsahuje parabeny. Netestováno na zvířatech.
Kandelilový vosk je rostlinnou alternativou včelího vosku. Má jasně žlutou barvu a vyrábí se z listů rostlin pryšce voskodárného. Patří mezi měkčí vosky a kosmetickým produktům dodává pevnost a lesk. Zlepšuje roztíratelnost produktů a vytváří na pokožce ochranný film. Ve veganské kosmetice je plnohodnotnou náhradou včelího vosku.
Obsah 3 g


LINEA COMBINATION SKIN - výrobky pro smíšenou pleť
Skupina výrobků vytvořených pro smíšenou pleť. Pokud je normální pleť zářivá s tenkou a jednotnou zrnitostí po celém obličeji, tak smíšená pleť naopak představuje dvě zóny s různým charakterem: STŘEDNÍ ČÁST „T-zóna“ je mastná, protože je fyziologicky bohatší na mazové žlázy, je lehce lesklá s rozšířenými póry. BOČNÍ OBLASTI tváře jsou lehce suché a podléhají lehkému pnutí. Smíšená pleť tedy nepředstavuje nerovnováhu, ale základní potřeby: rovnováhu a hydrataci, které zajistí speciální přípravky vyvinuté firmou Osaine
Phlorogine® – Složení lipidů řas je velmi citlivé na oxidaci a hydrolyzované prvky. Pro zajištění správné fyziologické rovnováhy lipidů, řasa Laminaria saccharina synteticky vyrobila Phlorogine® - složení schopné vyvážit a bojovat s oxidací a hydrolýzou. Phlorogine® dává kompletní a účinnou odpověď na nejčastější problémy smíšené pleti: reguluje fyziologické pH pleti, hydratuje a snižuje produkci mazu.