Neohodnoceno

Akce 2+1 JJ ENERGY proti vypadávání a řídnutí vlasů šampon, maska, sprej

Akční SET maska 500ml, sprej 150ml +ZDARMA Šampon 350ml. Pro vlasy řídké, slabé, lámavé, křehké a náchylné k vypadávání

Skladem
Kód: AKCE/JJ20
Značka: JJ
1 141 Kč –23 % 872 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Vypadávání vlasů, Řídké vlasy
Účinek: Podpora růstu vlasů, Proti padání vlasů
JJ 12 23 3 energy
Akce
1 141 Kč –23 %

Akční SET JJ ENERGY obsahuje: (výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny)

1x JJ ENERGY Maska proti vypadávání a řídnutí vlasů 500 ml, kód: 333020
Mask Hair Loss - Posilující a hydratační maska proti vypadávání vlasů, pro ošetření křehkých a ztenčených vlasových délek. Díky svým aktivním složkám revitalizuje, dodává vlasům vitální a energický vzhled a zabraňuje jejich vypadávání. Exkluzivní složení s komplexem pro stimulaci zdravého růstu vlasů získaným ze směsi rostlinných derivátů, jako jsou kmenové buňky hroznů, výtažky z rukoly a ze zelených ořechů, bojuje proti vypadávání vlasů, dodává vlasové pokožce pocit energie a vlasům vitální a energický vzhled. Ideální pro vlasy řídké, slabé, lámavé, křehké a náchylné k vypadávání.
Způsob použití: přiměřené množství masky naneste na vlhké šamponem umyté vlasy a na konečky, vmasírujte. Nechejte působit 3-5 minut a poté dostatečně opláchněte. Pokračujte v péči s aplikací tonika proti vypadávání a řídnutí vlasů.

1x JJ ENERGY Sprej proti vypadávání a řídnutí vlasů 150 ml, kód: 333025
Spray Hair Loss - Posilující tonikum proti vypadávání vlasů a pro ošetření křehkých vlasů. Díky svým aktivním složkám revitalizuje vlasovou pokožku a zároveň zabraňuje vypadávání vlasů. Exkluzivní složení s komplexem pro stimulaci zdravého růstu vlasů získaným ze směsi rostlinných derivátů, jako jsou kmenové buňky hroznů, výtažky z rukoly a ze zelených ořechů, bojuje proti vypadávání vlasů, dodává vlasové pokožce pocit energie a vlasům vitální a energický vzhled. Ideální pro vlasy řídké, slabé, lámavé, křehké a náchylné k vypadávání.
Způsob použití: aplikujte na suchou nebo mírně vlhkou vlasovou pokožku. Zaměřte se na různé oblasti vlasové pokožky, aplikujte 5-10 dávek. Jemně vmasírujte do vlasové pokožky. Před finálním stylingem nechejte pár minut působit.

+ ZDARMA

1x JJ ENERGY Šampon proti vypadávání a řídnutí vlasů 350 ml, kód: 333010
Shampoo Hair Loss - Posilující a hydratační šampon proti vypadávání vlasů, pro ošetření křehkých a ztenčených vlasových délek. Díky svým aktivním složkám revitalizuje, dodává vlasům vitální a energický vzhled a zabraňuje jejich vypadávání. Exkluzivní složení s komplexem pro stimulaci zdravého růstu vlasů získaným ze směsi rostlinných derivátů, jako jsou kmenové buňky hroznů, výtažky z rukoly a ze zelených ořechů, bojuje proti vypadávání vlasů, dodává vlasové pokožce pocit energie a vlasům vitální a energický vzhled. Ideální pro vlasy řídké, slabé, lámavé, křehké a náchylné k vypadávání.
Způsob použití: malé množství šamponu naneste na vlhké vlasy a jemně vmasírujte. Vlasy poté důkladně opláchněte. Pokračujte v péči s aplikací masky proti vypadávání a řídnutí vlasů.