Neohodnoceno

Young Y-SILVER BI-PHASE sprej pro neutralizaci žlutých tónů, oživení barvy 250ml

Dvoufázový sprej s fialovými pigmenty pro neutralizaci nežádoucích žlutých tónů, pro blond, šedivé, odbarvené nebo melírované vlasy s hedvábnými proteiny

Skladem
Kód: 10699
Značka: Young
376 Kč
Kategorie: Péče bez oplachu
Typ vlasů: Blond, šedivé vlasy
Účinek: Neutralizace žlutých tónů, Hydratace vlasů

Young Y-Silver BI-PHASE sprej s fialovými pigmenty pro neutralizaci nežádoucích žlutých tónů, pro blond, šedivé, odbarvené nebo melírované vlasy. Rozzáří barvu vlasů, neutralizuje žlutý nádech, zesiluje intenzitu barvy a díky proteinům z hedvábí dodává vlasům hydrataci, hebkost a hladkost. Působí jako kondicionér a hloubkově obnovuje, dodává jemnost, lesk a hedvábný vzhled bez zatížení.

Způsob použití: Před použitím protřepte, rovnoměrně nastříkejte na vlasy množství dle potřeby, neoplachujte a pokračujte v úpravě. Pokud je aplikován před sušením, je třeba ho nechat působit 1 až 3 minuty, poté pokračujte sušením.

Poznámka: foto zpracováno graficky, již brzy bude nahrazeno za reálné.


Young Y-SILVER 
Péče pro neutralizaci nežádoucích žlutým tónům, pro blond, šedivé, odbarvené nebo melírované vlasy. Neutralizuje žlutý nádech díky maskovacímu účinku, dodává vlasům lesk a hebkost, udržuje rovnoměrně barvu vlasů. Ideální také pro oživení tónu melírovaných i barvených vlasů. Proteiny z hedvábí dodají vlasům hydrataci, hebkost a hladkost.