Neohodnoceno

Young Oily Complex Restrukturalizační péče při barvení a žehlení vlasů 150ml

Chrání vlasy před nepříznivými vlivy barvení, odbarvování, melírování a žehlení. Výsledkem jsou hebké, lesklé a vyživené vlasy

Skladem
Kód: 10627
Značka: Young
390 Kč
Kategorie: Speciální péče
Typ vlasů: Suchá a citlivá pokožka, Pro všechny typy vlasů
Účinek: Ochrana barvy, Výživa vlasů, Ochrana před fénem, žehličkou

Restrukturalizační péče obohacená o přírodní mandlový olej a vitamín E. Vhodná pro všechny technické ošetření vlasů a pro citlivou pokožku. Dodává brilantní lesk a zesiluje intenzitu barvy BARVENÝM, ODBARVENÝM A MELÍROVANÝM vlasům. Chrání hydrolipidický plášť pokožky a chrání vlasy před nepříznivými vlivy ošetření BARVENÍ, ODBARVOVÁNÍ A ŽEHLENÍ. Výsledkem jsou hebké, lesklé, vyživené a zdravé vlasy.

Způsob použití:
BARVENÍ, ODBARVOVÁNÍ A MELÍROVÁNÍ: přípravek naneste na suché, nemyté vlasy, pramen po prameni na celé délky vlasů, poté začněte s barvením nebo odbarvováním či melírováním, přičemž neměňte dobu působení barvící směsi. V případě krátkých vlasů přípravek přidejte přímo do barvící směsi v maximálním množství 5 ml na 30 g přípravku, bez ohledu na množství oxidační emulze. Oily Complex nijak nemění vlastnosti barvící směsi.

ŽEHLENÍ VLASŮ: 10 ml přípravku naneste na suché vlasy, pramen po prameni na celé délky a poté přistupte k žehlení vlasů.