Neohodnoceno

Profesionální STROJEK na vlasy stříhací Wahl Magic Clip Cordless GOLD zlatý

Zlatý tělem i duší. Srdcem je výkonný motor, který zajišťuje nepřetržitý výkon i během stříhání těch nejhustějších typů vlasů. A to bez ztráty výkonu

Skladem
Kód: 08148-716
Značka: Wahl
6 580 Kč
Kategorie: Elektro, digi výrobky
Typ elektro výrobku: Strojky na vlasy

Wahl Magic Clip Cordless GOLD zlatý. Profesionální strojek na vlasy 5 Star Gold Cordless Magic Clip® s výkonnějším motorem pro nepřetržitý střih bez ztráty výkonu i těch nejhustějších vlasů. Dovedli jsme náš nejlepší strojek k dokonalosti. Nový, výkonnější akumulátorový strojek na vlasy s inovovanými čepelemi 5 Star Cordless Magic Clip® pro bezproblémové prolínání střihů. Díky vyššímu výkonu spolehlivě zastřihává i vlhké a velmi husté a silné vlasy. Exkluzivita strojku spočívá v novém systému stříhacích čepelí. Patentované čepele Wahl Stagger-Tooth™ jsou speciálně navrženy pro dokonale hladký střih bez přechodů a dělících linií. Čepele s DLC povrchovou úpravou zůstávají chladnější, a navíc jsou pevnější a odolnější proti korozi než kdykoliv dříve. Technologie Wahl Crunch Blade™ s akustickou zpětnou vazbou „křupání“ nedovolí zapomenout zastřihnout jeden jediný vlas. Ergonomický a do zlatého designu zahalený strojek na vlasy nabitý technologiemi a inovacemi pro dokonalé výsledky jakéhokoliv střihu.

ZLATÝ TĚLEM I DUŠÍ
Srdcem bezdrátového strojku 5 Star Cordless Magic Clip® je výkonný motor, který zajišťuje nepřetržitý výkon i během stříhání těch nejhustějších typů vlasů. A to bez ztráty výkonu.

ČEPEL HODNÁ ZLATA
Strojek Wahl 5 Star Gold Cordless Magic Clip® je vybaven čepelemi z vysoce kvalitní uhlíkové oceli americké výroby s DLC povrchem, což zaručuje mimořádnou pevnost, odolnost proti korozi a nižší zahřívání čepele.

ŽÁDNÝ VLAS NEUNIKNE
Technologie Wahl Crunch Blade™ vydává během stříhání ostrý a křupavý zvuk, který dává akustickou zpětnou vazbu. Jakmile křupání ustane, jsou veškeré zatoulané vlasy ostříhány a práce je hotová.

PŘEHLEDNÝ UKAZATEL STAVU NABITÍ
Konec obavám z vybití baterie. Díky chytrému LED indikátoru stavu nabití dává strojek 5 Star Cordless Magic Clip® okamžitý přehled o aktuálním stavu nabití baterie a vy se tak můžete bez obav věnovat svému kadeřnickému umu.

CELODENNÍ POHODLÍ
Strojek 5 Star Gold Cordless Magic Clip® je ergonomicky navržen tak, aby nenamáhal zápěstí a poskytl dokonalou kontrolu během střihu

» Profesionální strojek na vlasy 5 Star Gold Cordless Magic Clip® s výkonnějším motorem pro nepřetržitý střih bez ztráty výkonu i těch nejhustějších vlasů.
» Strojek Wahl 5 Star Gold Cordless Magic Clip® je vybaven čepelemi z vysoce kvalitní uhlíkové oceli americké výroby s DLC povrchem, což zaručuje mimořádnou pevnost, odolnost proti korozi a nižší zahřívání čepele. 
» Díky patentované čepeli Wahl Stagger-Tooth™ je možné dosáhnout na dokonalé výbrusy bez ohraničení pro bezchybný střih.
» Více než 100minutový provoz na baterii poskytuje dostatek času pro realizaci i těch časově nejnáročnějších střihů.
» Chytrý LED indikátor baterie pro okamžitý přehled stavu nabití.
» Součástí balení je zlato-černý nabíjecí stojánek a osm prémiových nástavců s kovovou sponou.

Obsah balení:
» Profesionální aku-kabelový strojek na vlasy s regulační páčkou
» 8 prémiových nástavců (1/16" - 1")
» Nabíjecí stojánek
» Stylingový hřeben
» Napájecí adaptér
» Olej na promazání čepele
» Čisticí kartáček
» Návod k obsluze
» Červená krytka čepele

Technické údaje:
» Napětí: 120V
» Baterie: Li-Ion
» Délka: 6,25" (cca 16 cm)
» Délka střihu: 0,5 – 1,2 mm
» Napájení: aku/kabel
» Barva: zlatá
» Doba chodu: 100+ minut
» Materiál čepele: vysokouhlíková ocel s titanovým povrchem
» Motor: rotační
» Počet rychlostí: 1
» Kuželová páka: ano
» Počet nástavců: 8