Neohodnoceno

Medavita BLONDIE ALL NO BREAKAGE Sérum pro hydrataci, objem a proti lámání vlasů 150ml

Hydratační elixír, který dodá vlasům objem a poddajnost a zabrání jejich lámání a trhání. Navrací strukturu a vitalitu. S kolegenem a kyselinou hyaluronovou 

Skladem
Kód: 502382
Značka: Medavita
724 Kč
Kategorie: Péče bez oplachu
Typ vlasů: Blond, šedivé vlasy
Účinek: Proti lámání a třepení vlasů, Hydratace vlasů, Pro objem vlasů

Medavita ALL BLONDES BREAK OFF DAMAGE, pH 4,5 - Hydratační elixír, který dodá vlasům objem a poddajnost a zabrání jejich lámání a trhání, vlasovému vláknu vrátí strukturu a vitalitu. 

Řada BLONDIE ALL pro všechny typy blond vlasů

Aktivní složky:
* hydrolyzovaný kolagen dodávající objem a tvar s vyplňujícími vlastnostmi
* kyselina hyaluronová hydratuje a dodává elasticitu
* proteiny amarantu s hydratačními, ochrannými a filmogenními schopnostmi
* cenný komplex ceramidů se schopností obnovovat a vyhlazovat vlasové vlákno a dodávat mu sílu a odolnost
* ochranné sluneční filtry UVA/UVB
* komplex aminokyselin Amino Concentré

Způsob použití: nastříkejte na umyté, ručníkem vysušené vlasy po celé délce až ke konečkům. Naneste rovnoměrně na celé délky vlasů, rozčešte a pokračujte v úpravě.

 

BLONDIE - TAK BLOND JAK JEN CHCEŠ - Když myslíš na to, že jsi blondýna, máš na mysli jen barvu vlasů? Pravděpodobně ne, protože všichni vědí, že blond vlasy znamenají mnohem víc! BÝT BLONDÝNA ZNAMENÁ ROZZÁŘENOST, PROVOKACI, IRONII A ROZHODNOST. 

Aby naše vlasy, především ty odbarvené, byly lesklé a zdravé, je dobré obrátit se na inovativní produkty a důvěřovat těm, jejichž složení je bohaté na aktivní složky zaručující vysokou účinnost. Medavita přichází s BLONDIE 

SKVĚLÉ PŮSOBENÍ, SILNÉ LÉČEBNÉ ÚČINKY, s cílem zmírnit negativní působení oxidačních účinků a obnovit strukturu vlasu, složení produktů Blondie obsahuje komplex s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové a kolagenu, který vlasům dodává sílu, hydrataci a výživu.

KYSELINA HYALURONOVÁ, KOLAGEN, CERAMIDY, PROTEINY AMARANTU, VITAMÍN E, UVA/UVB FILTRY.
Toto synergické působení je podporováno směsí ceramidů, které napravují, chrání a bojují proti volným radikálům a proteiny amarantu, účinné látky rostlinného původu bohaté na železo a aminokyseliny, které velmi účinně vlasy obnovují a rozplétají vlasy a vlasové uzlíky. Obsahuje také UV filtry chránicí proti negativním účinkům. 

Blondie pro vlasy upravené, chráněné a obnovené.