Neohodnoceno

Medavita BETA REFIBRE Fluid pro hloubkovou obnovu, výživu a posílení 500ml

Proniká do nejhlubších vrstev vlasové struktury, opravuje, regeneruje a obnovuje sílu. S exkluzivním komplexem aminokyselin

Skladem
Kód: 502411
Značka: Medavita
1 404 Kč
Kategorie: Speciální péče
Typ vlasů: Poškozené vlasy, Lámavé, roztřepené vlasy
Účinek: Intenzivní obnova, Posilující

Medavita FLUIDO RICOSTRUTTORE, pH 7,1 - Fluid pro hloubkovou obnovu, výživu a posílení. Speciální olejo-gelová konzistence s exkluzivním komplexem aminokyselin s nízkou molekulární hmotností (serin, arginin, threonin, glycin, kyselina glutamová a karbocystein) proniká do nejhlubších vrstev vlasové struktury. Fluid opravuje a regeneruje vlasové vlákno, obnovuje jeho sílu a odvrací poškození vlasů způsobené chemickými zásahy a vlivy okolního prostředí. Působí společně s beta-karotenem, který nabízí kosmetickou rekonstrukci vlasů, a s pantenolem, který zlepšuje elasticitu vlasů a posiluje. Díky intenzivnímu kosmetickému působení je tento fluid vhodný zejména pro vlasy křehké, často namáhané, matné a oslabené. 

TYP VLASŮ: středně silné, vysílené, křehké, často namáhané, matné a oslabené
ÚČINKY: restrukturalizace, obnova, anti-age, plnost, výživa, posílení  
ÚČINKY komplexu Amino Concentrée: hloubková obnova, vyplnění a utěsnění poškozených vlasů, rekonstrukce poškozených keratinových vláken

Způsob použití: připravte 20-30 ml fluidu (množství přizpůsobte typu vlasů) do misky Medavita, vlasy rozdělte na jednotlivé prameny. Pomocí štětce naneste fluid na suché vlasy a jemnou masáží vmasírujte do pramenů, pro rovnoměrné rozprostření fluidu vlasy pročešte hřebenem. Nechte působit 15 minut bez zdroje tepla. Po ukončení doby působení na vlasy z misky Medavita nalijte vlažnou vodu, dobře emulgujte, pečlivě opláchněte a pokračujte s šamponem BETA REFIBRE.

Medavita BETA REFIBRE   
Hloubkově obnovuje, regeneruje a posiluje vlasovou kutikulu a současně chrání vlasy před negativními fyziologickými vlivy (dehydratace, stárnutí). Vyčerpané, poškozené a oslabené vlasy znovu získají vitalitu, pevnost a sílu. Aktivní složky:   

BETAKAROTEN
- Chrání vlasy před škodlivými účinky volných radikálů (silný antioxidant), má obnovující a ochranné účinky, chrání před stárnutím způsobeným slunečním zářením. 
PANTENOL
- Hydratační, zklidňující, tišící, protizánětlivý, upravující, zmírňuje svědění, podporuje růst buněk.
KOMPLEX AMINO CONCENTRÉE
- Komplex 3 esenciálních aminokyselin - serinu, threoninu a karbocysteinu s nízkou molekulární hmotností a velmi vysokou schopností penetrace (průniku), který proniká hluboko do vlasové struktury a má okamžitý účinek na výběrové přeskupení / úpravu vlasového vlákna. Amino Concentrée opravuje poškozenou strukturu vlasů, pomáhá průniku a zachycení betakarotenu do hloubky vlasové vlákna, kde se proměňuje na vitamín A.