Neohodnoceno

Kartáč Janeke Superbrush Carbon s uhlíkovými vlákny, plochý obdélník

Kartáč Superbrush Carbonio s uhlíkovými vlákny. Pevnější trny, lehký, antistatický a vysoce odolný vůči teplotám. Speciální patentovaná perforace ve tvaru včelího úlu 

Skladem
Kód: 55SP226
Značka: Jäneke
645 Kč
Kategorie: Kartáče
Typ kartáče: Plochý

Rozměr: šířka 8,4 cm; délka 20,5 cm

Kartáč Janeke SUPERBRUSH Carbonio s uhlíkovými vlákny. Právě tento materiál činí kartáče a hřebeny skutečně antistatickými a jedinečnými z hlediska výkonu a pevnosti, ale také extrémně lehkými pro snadné držení. Kartáč Janeke SUPERBRUSH s karbonovými vlákny má pevnější trny, je extra lehký a odolný vůči vysokým teplotám a chemikáliím. Díky své struktuře včelího úlu vlasy rozčesává jemně a efektivně. Perfektní pro suché vlasy nebo na rozčesání vlasů po nanesení kondicionéru/krému. Vylehčené tělo kartáče SUPERBRUSH má speciální patentovanou perforaci ve tvaru včelího úlu: horký vzduch fénu je tak distribuován rovnoměrně pro vysušení vlasů v několika tazích bez nadměrného zatěžování vlasů. Made in Italy.


Kartáče Janeke - známé po celém světě pro svou jedinečnost a spolehlivost. Široký sortiment ručně vyráběných výrobků s vysokou životností odpovídá stále rostoucím požadavkům světa módy a tendencím rozvoje půvabu a krásy. Všechny jsou Made in Italy, s důrazem na dokonalý design a stále kvalitnější materiály.