Neohodnoceno

Hřeben BEARD PRO pro snadnější tvarování vousů

Šablona pro vždy perfektně upravené vousy. Wow! Tvarujte linie kolem krku a tváří snadno a rychle za několik okamžiků. Vždy ohromující ...

Skladem
Kód: 401269
Značka: Xanitalia
129 Kč
Kategorie: Hřebeny
Typ hřebenu: Hřeben střihací

Hřeben BEARD PRO pro snadnější tvarování vousů. Šablona pro vždy perfektně upravené vousy. Wow! Tvarujte linie kolem krku a tváří snadno a rychle za několik okamžiků. Vždy ohromující ...

Uspořádání: hustý
Rozměr celkem: délka 11,5 cm, výška 9,5 cm
Rozměr hřebínku: délka 7,8 cm, výška 2 cm

Manuál:
1. Tvarování vousů kolem lícní linie: hřeben pro snadnější tvarování vousů umístěte dle obrázku. Orientujte se podle značky ucha a nástroj nastavte tak, aby jeho vnitřní část směřovala podél vnitřní části kotlet co nejblíže k oku. Poté hřeben pro tvarování vousů Beard Pro zarovnejte ke kníru. Jakmile je hřeben dobře umístěn, oholte strojkem přesahující část vousů pro získání dokonalé linie.

2. Tvarování linie kolem krku: hřeben pro snadnější tvarování vousů umístěte dle obrázku. Hlavu mírně nakloňte na stranu od hřebenu pro tvarování vousů Beard Pro. Hřeben Beard Pro postupně posouvejte po čelisti směrem dolů, dokud se nezastaví o krk. Pokud máte hřeben správně umístěn, oholte přečnívající vousy a vytvořte perfektní linii. Postup zopakujte na druhé straně.

3. Dokončení přední části krku: po začištění obou stran krku zůstane na přední straně krku neoholená část ve tvaru písmene V. Nyní již pouze stačí oholit tuto část a dokonalá linie kolem krku je hotová. I zde je možné využít výhody hřebenu Beard Pro tak, jak je zobrazeno na obrázku. Jednoduše zarovnáte oba neoholené konce a opět budete vypadat úžasně.

4. Tvarování kozí bradky: hřeben pro snadnější tvarování vousů umístěte dle obrázku. Jakmile bude hřeben správně umístěn, jednoduše oholte přesahující části vousů přes vnější okraj. V případě, kdy jsou vousy příliš dlouhé, použijte namísto holicího strojku zastřihovač vlasů. Stejný postup opakujte na druhé straně pro získání skvěle vypadající kozí bradky.