Neohodnoceno

Eta Kosmetické zrcátko Fenité 1353 90000 bílé

Kosmetické zrcátko s nastavitelnou intenzitou osvětlení. Síťový i akumulátorový provoz, možnost naklopení a 3 barvy osvětlení

Skladem
Kód: 135390000
Značka: Eta
699 Kč
Kategorie: Elektro, digi výrobky
Typ elektro výrobku: Kosmetika elektro

Eta kosmetické zrcátko je nepostradatelným pomocníkem každé ženy. A jelikož pro správné líčení je důležité i správné světlo, můžete si kosmetickém zrcátku ETA Fenité nastavit hned několik intenzit a barev osvětlení. Elegantní provedení se navíc bude vyjímat v každé koupelně i na toaletním stolečku.

Zrcátko si můžete naklopit až do 90° přesně tak, jak potřebujete. S průměrem 17,8 cm je kosmetické zrcátko připraveno na všechny kosmetické výzvy, a přitom nezabere zbytečně moc místa.

Budiž světlo!
Důležitou součástí kosmetického zrcátka ETA Fenité je praktické osvětlení po jeho obvodu. Vybrat si můžete ze 3 barev osvětlení (3000–6500K) a několika intenzit. Správné osvětlení je při líčení základ. Skvělou vychytávkou je jeho bezdrátový provoz s výdrží baterie až 5 hodin. Dobíjení probíhá přes USB-C kabel a je možné zrcátko používat i připojené k síti. Nechybí zde ani odkládací plocha na šperky.