Neohodnoceno

Byotea AHA SET Rituál Gel čistící, maska, emulze krémová 3x3ml

Vyzkoušejte řadu AHA Alfa hydroxykyseliny, která je schopna pleť revitalizovat, vyhladit a hloubkově obnovit. Ideální pro matnou a povadlou pleť

Skladem
Kód: 1028140
Značka: Byotea
99 Kč
Kategorie: Pleťové krémy, emulze
Účinek: Čištění, detoxikace, Intenzivní obnova, Buněčná obnova, Peeling, exfoliace
Typ pleti: Matná a povadlá pleť
1028140 aha ritual
Novinka

Byotea SET obsahuje

1x Byotea AHA Gel hloubkově čistící, exfoliační, buněčná obnova 3 ml
Exfoliační gel pro rychlou regeneraci povrchových buněk pleti. Určený především pro hrubou, pevnou, matnou a povadlou pleť. Pomáhá revitalizovat, vyhladit a hloubkově obnovit.
Způsob použití: naneste pomocí štětce na obličej, krk a dekolt. Nechejte 3-7 minut působit. Důkladně opláchněte vlažnou vodou nebo jemně odstraňte vlhkým ručníkem a pokračujte v následné péči o pleť. Vyhněte se kontaktu s očima. 

1x Byotea AHA Maska exfoliační a obnovující pro výživu a buněčnou obnovu 3 ml
Maska bohatá na účinné látky, které pleť vyživují, zlepšuje rozzářenost pleti a podporuje buněčnou obnovu. Ideální pro matnou a povadlou pleť.
Způsob použití: naneste pomocí štětce na obličej, krk a dekolt. Nechejte působit 10 minut. Pečlivě opláchněte pomocí houbiček nebo vlhkého ručníku a pokračujte v následné péči o pleť. Vyhněte se kontaktu s očima. 

1x Byotea AHA Emulze exfoliační a obnovující pro matnou a povadlou pleť 3 ml
Krémová emulze bohatá na vitamín E, chrání pleť před nepříznivými oxidačními vlivy okolního prostředí. Má revitalizační účinky, pleť je hydratovaná, vypnutá a pružná.
Způsob použití: aplikujte ráno. Stejnoměrně naneste dostatečné množství emulze na obličej, krk a dekolt a vmasírujte až do úplného vstřebání. Vyhněte se kontaktu s očima. 

Aktivní složky:
» Alfa hydroxykyseliny tzv. ovocné kyseliny mají zesvětlující a exfoliační účinky, bojují proti dyschromii pleti, kožním skvrnám, jizvičkám po akné, skvrnám po opalování a celkovému stárnutí kůže.
» Kyselina azelaová mastná kyselina s antioxidačními účinky (odstraňuje nadměrnou pigmentaci pokožky). Pomáhá redukovat dyschromii pleti a sjednocuje její barvu.

»Produktový katalog Byotea - Produkty a metody ošetření pro různé typy pleti«

Byotea AHA
Řada, která je schopna pleť revitalizovat, vyhladit a hloubkově obnovit. Ideální pro matnou a povadlou pleť.

BYOTEA 
Byotea je řada profesionálních výrobků inspirovaná přírodou, pro zvýraznění jedinečné krásy všech.
Byotea vyvíjí své výrobky s maximální pozorností při volbě ingrediencí a využívá především aktivních složek přírodního původu.
» Složení: dermatologicky testováno.
» Nikl - testováno: množství niklu nižší než 1 částice na 1 milion.
» Bez obsahu lepku. Ideální pro ty, kteří jsou citliví na lepek.
» VEGAN: složení bez přísad živočišného původu, pro respektování filozofie vegan.
» 0% parafín - petrolátum (vazelína) - SLS - SLES - OGM nepochází z geneticky modifikovaných surovin.

» Balení: všechny typy balení řady Byotea jsou vyrobeny z recyklovaného a recyklovatelného materiálu. Procentuální zastoupení recyklovaného materiálu je minimálně 50%, maximálně 95 až 100%.
» FSC - FOREST STEWARDHIP COUNCIL. Rozhodli jsme se nelaminovat krabičky, a to z toho důvodu, aby mohl být materiál správným způsobem recyklován. Pro obaly a krabičky jsme zvolili materiál FSC