Řazení produktů

Výpis produktů

978000001 dif Cocoon 3900 Light 8th Sense Xlite
457 Kč

Difuzér pro vytváření a fixaci fantastických objemů zajišťující rychlé a přirozené vysoušení kudrnatých vlasů

Kód: 978000001
978000002 dif Cocoon 2001Hp Milano
457 Kč

Difuzér pro vytváření a fixaci fantastických objemů zajišťující rychlé a přirozené vysoušení kudrnatých vlasů

Kód: 975000004
975000003 dif CocoonDressCode 3800 7 Stars2
457 Kč

Difuzér pro vytváření a fixaci fantastických objemů zajišťující rychlé a přirozené vysoušení kudrnatých vlasů

Kód: 975000003
y260
81 Kč

Ponytail loop očko pro tvoření copů a účesů

Kód: Y260
Houbička aplikační na trvalou ondulaci 1balení/3ks Xanitalia
89 Kč
Měrná cena: 29,67 Kč / 1 ks

Houbička aplikační na trvalou ondulaci 1 balení 3ks.

Kód: 370202
Zrcadlo Circle jednostranné kulaté se zadním úchytem průměr 29cm
467 Kč

Zrcadlo Circle jednostranné kulaté se zadním úchytem průměr 29 cm

+ další
Kód: 370381
Vytlačovač tub Xan rámový s ozubeným válcem, tvrzený plast černý
211 Kč

Profesionální vytlačovač tub rámový s ozubeným válcem ČERNÝ, z pevného plastu, pro maximální vypotřebování, vytlačení materiálu z tuby

Kód: 370204
1100030 prosteradlo
331 Kč
Měrná cena: 4,73 Kč / 1 m

Vysoce hygienické prostěradlo z čisté celulózy. 2 vrstvé ražené bílé listy šířka 60cm x délka celkem 70m. Perforace po 35cm

Kód: 1100030
f712
65 Kč
Měrná cena: 21,67 Kč / 1 ks

Houbička aplikační na trvalou ondulaci 1 balení 3ks.

Kód: F712
f100
81 Kč
Měrná cena: 1,62 Kč / 1 ks

Náhradní gumičky ploché dlouhé, pro průtokové natáčky, 1balení/50ks

Kód: F102
f100
81 Kč
Měrná cena: 1,62 Kč / 1 ks

Náhradní gumičky kulaté dlouhé, pro průtokové natáčky, 1balení/50ks

Kód: F100
f201
54 Kč
Měrná cena: 1,08 Kč / 1 ks

Jehly plastové ŠEDÉ 7cm, 1 balení 50 ks 

Kód: F201
e317
103 Kč

Difuzér Air Soft Piuma vhodný pro jakýkoliv typ fénu. Šetrně rozptyluje vzduch a tím zabraňuje dehydrataci vlasů 

Kód: E317
Háček na melír 0,6mm kovový klasik
69 Kč

Háček na melír 0,6 mm kovový klasik

Kód: 3012400
9001218 olej wahl
275 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 ml

Wahl Olej Blade Ice 4v1 okamžité chlazení, olejování, čištění, antikorozní

Kód: 9001218
f104
152 Kč
Měrná cena: 3,04 Kč / 1 ks

Gumičky náhradní silikonové kulaté dlouhé 1balení/50ks

Kód: F104

Ovládací prvky výpisu

95 položek celkem