Neohodnoceno

Osaine Corail Deepcream Anti-age hloubkový krém na výrazové vrásky všechny typy pleti 30ml

Hloubkový krém anti-age na výrazové vrásky, extra bohatý, který odstraňuje vrásky a výrazové linie z obličeje a krku

Skladem
Kód: OSA0105
Značka: Osaine
1 071 Kč
Kategorie: Pleťové krémy, emulze
Účinek: ANTI-AGE
Typ pleti: Pro všechny typy pleti

Osaine LINEA FOR ALL SKIN TYPES - CORAIL DEEPCREAM - ANTI-EXPRESSION LINES CREAM - Hloubkový krém anti-age na výrazové vrásky, extra bohatý, který odstraňuje vrásky a výrazové linie z obličeje a krku.

Způsob použití: naneste večer na výrazové vrásky. Dvěma prsty se snažte vrásku co možná nejvíce otevřít a do ní vetřete krém. Pro hluboké vrásky aplikaci opakujte.

AKTIVNÍ SLOŽKY:
* Mořská voda
* Vysoká dávka řasy Monostroma®, která stimuluje a zvyšuje přilnutí buněk, podporuje tvorbu nového kolagenu a vyplňuje vrásky a známky stárnutí.
* Řasa Codium Tamentosum - Codiavelane®, která hloubkově hydratuje a snižuje odpařování pokožky.
* Řasa Corallina officinalis - Phycocorail®, jako UVA-UVB-IR filtr.

Osaine LINEA FOR ALL SKIN TYPES - výrobky pro všechny typy pleti
Skupina výrobků, která může být použita pro jakýkoli typ pleti. Vysoká kvalita a hodnota obsažených aktivních složek dovoluje používat tuto řadu výrobků samostatně, nebo společně se specifickými výrobky dalších řad, díky čemuž jde vytvořit nekonečné možnosti ošetření pro jakékoli potřeby pokožky. Řasa Monostroma - je řasa, která roste tam, kde protéká proud odlivu. Aktivní složky výtažků z řasy Monostroma® zpomalují stárnutí buněk, protože zlepšují putování z bazální zárodečné vrstvy do vrchní vrstvy corneum. Monostroma® proto progresivně bojuje se všemi povrchovými vráskami a dává pleti mladistvý a zářivý vzhled.

Osaine daruje všechny benefity moře. Aktivní složky z výtažků mořských řas pro zářivý a mladistvý vzhled.
Kouzlo moře na tvém těle, díky síle řas, pro dosažení celkové přírodní péče.

OSAINE vznikla z pozorných studií přírodní synergie mezi Mořskou vodou z Golfského proudu a řas, které rostou u souostroví Bréhat ve Francii.
» INOVATIVNÍ MYŠLENKA
Osaine byla vytvořená z kosmetických vlastností těchto řas, všechny výrobky řady obsahují kromě výtažků z řas rozdělených dle funkčnosti, také mořskou vodu z Golfského proudu. Studie, provedené z této vody ukázaly, že kosmetický výrobek, má schopnost revitalizovat a remineralizovat buňky, stimulovat základní enzymy, posilovat imunitní systém a chránit pokožku před alergiemi díky antihistaminickému působení.
» FILOZOFIE
Osaine vznikla z pozorných studií dermatologických a kosmetických aktivit mořských řas. Některé řasy mají charakteristiku a aktivní složky stejné jako ty přítomné v pokožce a mnohačetné testy ukázaly, že využití těchto řas v kosmetickém výrobku, zajišťuje perfektní metabolismus a zdravý a mladistvý vzhled.