Neohodnoceno

Lialysse Barva SET s arganem a keratinem 10N blond platinová

Krémová permanentní barva na vlasy s arganovým olejem a keratinovým komplexem. Profesionální složení dodá vlasům zářivé barvy a maximální krytí šedin 

Skladem
Kód: H05002
Značka: Lialysse
191 Kč
Kategorie: Barvy na vlasy
Typ barev: Permanentní, stabilní
Barva: Blond
Výška: Výška 10 a více

Lialysse professionnel - Krémová permanentní barva na vlasy s arganovým, mandlovým olejem a keratinovým komplexem. Profesionální složení dodá vlasům zářivé a přirozené barvy s maximálním krytí šedin.

Balení na jedno použití obsahuje:
1x tuba krémová barva 50ml
1x lahvička krémový aktivátor 50ml
1x péče po barvení 15ml
1x pár rukavic na jedno použití
1x návod k použití

PĚT FÁZÍ  ZKUŠENOSTÍ PRO DOKONALÉ BARVENÍ S PRODUKTY LIALYSSE

1) REVOLUCE V BARVENÍ DÍKY JEDINÉ REVOLUČNÍ BARVĚ. Krémová textura a intenzivní kosmetické účinky zaručují vysoký a neodolatelný lesk, kombinují v sobě zářivost a výživu barvy, výsledkem je překvapivě nádherná bohatá barva.

2) INTENZITA ODLESKŮ, ROVNOMĚRNOST BARVY. Vysoce kvalitní mikropigmenty pronikají do hloubky vlasového vlákna, vytvářejí třpytivé odlesky a celistvou barvu po celé délce vlasů.

3) HEBKOST, VITALITA A VÝŽIVA: ZLATÝ ARGAN. Vysoká koncentrace arganového oleje má výborné vyživující, hydratační a zvláčňující účinky, přispívá k ochraně a revitalizaci vlasového vlákna během barvení.

4) REKONSTRUKCE VLASŮ PŘI SAMOTNÉM BARVENÍ DÍKY KERATINU. Díky svým regeneračním účinkům keratin obnovuje vlasy tím, že se do vlasů zafixuje, a tím dochází k obnově přírodních látek, které vlasy při barvení ztrácejí.

5) DLOUHODOBÉ OPTIMÁLNÍ POKRYTÍ ŠEDIN. Stejnoměrné nanesení barvy od kořínků ke konečkům a postupná penetrace do hloubky vlasového vlákna zajišťují perfektní krytí šedin, výsledkem je přirozená dlouhotrvající barva.


Příprava a aplikace: viz. příbalový leták

BEZPEČNOSTNÍ INSTRUKCE
Upozornění: Barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento produkt není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Tetování černou Hennou může zvýšit riziko alergické reakce. Nebarvěte vlasy: pokud je podrážděná pokožka na obličeji nebo vlasová pokožka, nebo při velmi citlivé pokožce, nebo pokud již při předešlém barvení vznikly negativní reakce, nebo pokud vznikly negativní reakce při tetování černou Hennou. V ojedinělých případech u přecitlivělých osob může nastat alergická reakce, proto doporučujeme provést test citlivosti 48 hodin před samotným barvením.
Vyvíječ obsahuje peroxid vodíku. Barvící krém obsahuje: 5 - amoniak; 1 - resorcinol; 2 - diaminobenzeny - fenylendiaminy; 3  - fenylendiaminy (diaminotoluen). Zamezte styku s očima. Nepoužívat k barvení řas a obočí. Používejte ochranné rukavice. Při zasažení očí okamžitě a důkladně vypláchněte dostatečným množstvím vody. Po ukončení doby působení důkladně vlasy opláchněte vlažnou vodou. Uchovejte mimo dosah dětí. Made in Italy.