Neohodnoceno

Kartáč Medavita KOH-I-NOOR plochý pro snadné rozčesání mokrých i suchých vlasů

Kartáč s ergonomickým tvarem, dvoustupňovou řadou štětin a protiskluzným povrchem, ideální pro bezbolestné a velmi rychlé rozčesání mokrých i suchých vlasů

Skladem
Kód: 540522
Značka: KOH-I-NOOR
588 Kč
Kategorie: Kartáče
Typ kartáče: Plochý

Profesionální plochý kartáč na vlasy s ergonomickým tvarem, dvoustupňovou řadou štětin a protiskluzným povrchem. Ideální pro bezbolestné a velmi rychlé rozčesání mokrých i suchých vlasů. Ideální pro všechny typy i délky vlasů. Tento velmi oblíbený nástroj kadeřníků vlasy netahá ani nevytrhává a pracuje velmi rychle, šetrně a účinně. Neuvěřitelnou rychlostí zbavuje vlasy nežádoucích uzlíků, aniž by vlasy poškodil či narušil, snižuje poškození vlasů. Navíc tvar kartáče, který se perfektně drží v ruce a to díky jeho ergonomické rukojeti. Kartáč je nejen funkční, ale také vám skvěle padne do ruky a tím vám usnadní každodenní česání.

* Délka: 19 cm
* Šířka: 7 cm max

Medavita by KOH-I-NOOR limitovaná edice pomůcek 
Unikátní skvosty vybroušené na míru. Mistrovství se skrývá v detailu, ten můžete očekávat od kolekce Medavita by KOH-I-NOOR, která v sobě snoubí nejkvalitnější materiály a řemeslnou preciznost.

Mix balení má značku FSC®, s použitím certifikovaného papíru. Značka s certifikátem FSC® zaručuje, že veškerý materiál dřevo – papír pochází z lesů, kde těžba probíhá s respektem k životnímu prostředí, je společensky užitečná a ekonomicky udržitelná.