Neohodnoceno

JJ Direct Barva Beige Blond Béžová blond 100ml

Polopermanentní barva na vlasy bez amoniaku s čistými pigmenty, bez použití oxidantu. Vegan složení s certifikátem Peta Approved Vegan 

Skladem
Kód: 331822
Značka: JJ
164 Kč
Kategorie: Barvy na vlasy
Typ barev: Smývatelné postupně
Barva: Blond

JJ PURE PIGMENTS DIRECT COLOR - PŘÍMÁ BARVA S ČISTÝMI PIGMENTY. Polopermanentní barva bez amoniaku. Její kosmetické krémové složení bez oxidantu umožňuje získat nekonečnou rozmanitost barev s krátkou dobou působení. Výsledkem je rozzářená, jednotná barva od kořínků ke konečkům s dlouhotrvajícím účinkem. Pro získání rozzářených a živých barev je nutné odbarvit, stupeň 7-8 nebo 9-10 podle barvy, která má být aplikována a podle výchozí barvy vlasů. Certifikát PETA APPROVED VEGAN netestované na zvířatech, s biologickými složkami, eco-friendly a plastic free filozofií.

» Průměrná doba působení cca 30 minut
» Ideální výška tónu vlasů: 7-8

Způsob použití: aplikujte na suché umyté vlasy, ne na pokožku a bez smíchání s vodou či oxidační emulzí. Vlasy umyje šamponem a následně zcela vysušte (pouze barva White musí být aplikována na vlhké vlasy). Rozdělte vlasy na jednotlivé prameny a na každý naneste barvu v dostatečném množství. Po ukončení doby působení dobře opláchněte vlažnou vodou. Nepoužívejte žádný šampon. Přejděte ke stylingu. Pro zachování stability barvy nedoporučujeme ihned po aplikaci použití žehličky a podobných pomůcek.


Certifikát PETA APPROVED VEGAN zaručuje, že přípravky neobsahují žádné živočišné složky. Vegan složení obohaceno o Plex komplex pro maximálně stejnoměrné pokrytí. Účinné aktivní látky BIO SMIL ITALSKÝ a HEŘMÁNEK s mnoha příznivými zklidňujícími, regeneračními a ochrannými účinky na vlasy pro zajištění maximální celistvosti jejich struktury. Výsledkem jsou hebké, lesklé a zdravé vlasy.
NETESTOVANÉ NA ZVÍŘATECH, S BIOLOGICKÝMI SLOŽKAMI, VEGAN, ECO-FRIENDLY a PLASTIC FREE FILOZOFIÍ. Obaly mají certikát FSC, jsou z papíru pocházejícího z udržitelných zdrojů. 

Upozornění: barvy na vlasy mohou způsobit těžké alergické reakce. Přečtěte si instrukce a řiďte se jimi. Tento výrobek není určen k používání pro osoby mladší 16 let. Dočasné tetování černou hennou může zvýšit riziko alergie. Nebarvěte vlasy, pokud: máte vyrážku na obličeji nebo citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku hlavy jste již někdy zaznamenali nějakou reakci po barvení vlasů jste v minulosti zaznamenali reakci na dočasné tetování černou hennou. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Používejte ochranné rukavice. Uchovejte mimo dosah dětí. V ojedinělých případech u přecitlivělých osob může nastat alergická reakce, proto doporučujeme nejprve provést test citlivosti. Nepoužívat k barvení řas a obočí. Nepoužívejte v případě alergie na nějakou složku, která je uvedená ve složení (INGREDIENTS).