Neohodnoceno

Hřeben Medavita KOH-I-NOOR Carbon velký rozčesávací s ručkou

Velký rozčesávací hřeben s ručkou, ideální pro jemné rozčesávání a rozdělování středně dlouhých a dlouhých vlasů. Jemný a šetrný k mokrým a vlhkým vlasům

Skladem
Kód: 540517
Značka: KOH-I-NOOR
628 Kč
Kategorie: Hřebeny
Typ hřebenu: Hřeben rozčesávací

Profesionální velký rozčesávací karbonový hřeben s ručkou, ideální pro jemné rozčesávání a rozdělování středně dlouhých a dlouhých vlasů. Jemný a šetrný k mokrým a vlhkým vlasům, které jsou křehké a mohly by se snadno poškodit. Zaručuje rychlé česání, přesnost a praktičnost. 

* Ideální pro jemné rozčesávání a rozdělování středně dlouhých a dlouhých vlasů 
* Karbonové hřebeny s obsahem karbonových mikrovláken jsou pružné, lehké a zároveň vysoce odolné. Antistatické a antibakteriální. 

Medavita by KOH-I-NOOR limitovaná edice pomůcek
Unikátní skvosty vybroušené na míru. Mistrovství se skrývá v detailu, ten můžete očekávat od kolekce Medavita by KOH-I-NOOR, která v sobě snoubí nejkvalitnější materiály a řemeslnou preciznost.

Mix balení má značku FSC®, s použitím certifikovaného papíru. Značka s certifikátem FSC ® zaručuje, že veškerý materiál dřevo – papír pochází z lesů, kde těžba probíhá s respektem k životnímu prostředí, je společensky užitečná a ekonomicky udržitelná.