Neohodnoceno

Byotea PROFESSIONAL Zeštíhlující bahno pro ošetření všech typů celulitid 1000ml

S kofeinem a se zeleným jílem pro ošetření všech typů celulitid. Reaktivuje bazální metabolismus pro garantovaný a okamžitě viditelný zeštíhlující efekt

Skladem
Kód: 1028173
Značka: Byotea
1 313 Kč
Kategorie: Tělové zábaly
Typ pokožky: Celulitida a strie
Účinek: Redukce podkožního tuku, Drenáž, odvodnění
1028173 zestihlujici bahno
Novinka

Byotea profi péče PROFESSIONAL Slimming Mud - Zeštíhlující bahno s kofeinem a se zeleným jílem pro ošetření všech typů celulitid. Reaktivuje bazální metabolismus pro garantovaný a okamžitě viditelný zeštíhlující efekt. Po aplikaci je pokožka hydratovaná, sametově hebká a svěží. Dodává celkový pocit pohody.

Způsob použití: před použitím promíchejte. Velkorysé množství produktu rovnoměrně naneste rukama nebo štětcem přímo na požadovanou, problematickou, oblast. V případě potřeby přikryjte termofolií a nechejte působit cca 20 minut. Zbytky poté opláchněte pod tekoucí vodou nebo odstraňte s použitím navlhčené houbičky v teplé vodě.

» Technický manuál Byotea - Produkty pro péči o TĚLO «

Byotea PROFESSIONAL
Byotea vytvořila jedinečné produkty, které působí blahodárně a respektují individuální krásu každého z nás. Byotea podporuje ROZMANITOST a všechny formy KRÁSY. Byotea nabízí unikátní produkty, které plní své sliby.