Neohodnoceno

Akce 2+1 JJ VOLUME pro objem a sílu jemných a zplihlých vlasů šampon, maska, sprej

Akční SET maska 500ml, sprej 150ml +ZDARMA Šampon 350ml. Podporuje hustotu vlasů, zhušťuje a dodává jim objem 

Skladem
Kód: AKCE/JJ22
Značka: JJ
1 024 Kč –26 % 755 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Jemné vlasy
Účinek: Pro objem vlasů
JJ 12 23 1 volume
Akce
1 024 Kč –26 %

Akční SET JJ VOLUME obsahuje: (výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny)

1x JJ VOLUME Maska pro objem, hustotu a hydrataci 500 ml, kód: 333260
Mask Amplify - Objemová maska pro ošetření jemných a zplihlých vlasů, pro objem, posílení, hydrataci a lesk vlasů. Díky kombinaci účinných a aktivních látek a mimořádným účinkům extraktům z lípy podporuje hustotu vlasů, zhušťuje a zlepšuje jejich pevnost. Hydratuje a podporuje objem vlasů.
Způsob použití: přiměřené množství masky naneste na vlhké šamponem umyté vlasy a na konečky, poté vmasírujte. Nechejte působit 3-5 minut, poté dostatečně opláchněte. Pokračujte v péči s aplikací objemového spreje.

1x JJ VOLUME Sprej pro objem a hustotu od kořínků 150 ml, kód: 333265
Spray Amplify - Objemový sprej pro jemné a zplihlé vlasy, pro objem, posílení, hydrataci a lesk vlasů. Dodává vlasům objem a pevnost bez zatížení, zároveň o vlasy pečuje a zabezpečuje jim potřebnou péči. Díky kombinaci účinných a aktivních látek a mimořádným účinkům extraktům z lípy vlasy zhušťuje a dodává jim objem.  Zvyšuje pružnost vlasů, posiluje je a hydratuje, aniž by je zatěžoval. Nevysušuje vlasy a nezanechává zbytky.
Způsob použití: nastříkejte na vlhké vlasy od kořínků. Pro ještě silnější účinek aplikujte na suché vlasy.

+ ZDARMA

1x JJ VOLUME Šampon pro objem, hustotu a hydrataci 350 ml, kód: 333250
Shampoo Amplify - Objemový šampon pro ošetření jemných a zplihlých vlasů, pro objem, posílení, hydrataci a lesk vlasů. Díky kombinaci účinných a aktivních látek a mimořádným účinkům extraktům z lípy podporuje hustotu vlasů, zhušťuje, dodává jim objem a zároveň zlepšuje jejich pevnost.
Způsob použití: malé množství šamponu naneste na vlhké vlasy a jemně vmasírujte. Vlasy poté důkladně opláchněte. Pokračujte v péči s aplikací masky.