Neohodnoceno

Epilační gelové pásky pro obličej, horní ret, brada, tváře Crystal Gel SET 20+4

Gelové pásky pro okamžité a snadné použití ideální pro citlivou pokožku. Obsahuje olej ze semen japonské kamélie a vitamín E 

Skladem
Kód: 183020
Značka: Xanitalia
160 Kč
Kategorie: Epilace obličej
Typ pokožky: Citlivá pokožka
Epilace: Epilační vosky

GELOVÉ PÁSKY NA OBLIČEJ vhodné pro epilaci horního rtu, brady a tváří. Pro okamžité a snadné použití s dlouhotrvajícím účinkem. Ideální pro citlivou pokožku. Obsahuje olej ze semen japonské kamélie bohatý na vitamíny a minerály jako je například zinek, předchází podráždění a zarudnutí pokožky. Vitamín E působí antioxidačně a chrání pokožku proti nepříznivým vlivům okolního prostředí. Ideální délka chloupků 2-3 mm.

SET OBSAHUJE:
20 ks pásků
4 poepilační a osvěžující ubrousky

Způsob použití:
1) oddělte od sebe jednotlivé pásky.
2) pásek přiložte na dobře očištěnou a suchou pokožku ve směru růstu chloupků a konečky prstů pásek uhlaďte.
3) pokožku napněte a pásek rychle odtrhněte proti směru růstu.
4) pásek lze v případě menšího množství chloupků použít několikrát. Pro opětovné použití přiložte opět na pokožku a opakujte. Po dokončení epilace odstraňte veškerý přebytečný gel poepilačním hydratačním ubrouskem.

Po aplikaci nepoužívejte vodu, mýdlo ani alkoholové přípravky, dojdou-li ubrousky, nehraďte je vhodným olejovým čistícím přípravkem. Nepoužívejte při cukrovce, při problémech s krevním oběhem, na poraněnou pokožku, křečové žíly, znaménka, jizvy, bradavice. Doporučujeme udělat test citlivosti na malé části pokožky nad předloktí. UPOZORNĚNÍ: Udržovat z dosahu dětí, skladujte při pokojové teplotě.