Neohodnoceno

Žehlička na vlasy Corioliss C1 Nano Silk Plate titanová

Profesionální žehlička pro rovnání vlasů, super vyhlazující destičky pokryté ochrannou vrstvou pro zdravější a silnější vlasy. Nastavitelný regulátor: 120-235°C

Skladem
Kód: 9001005
Značka: Corioliss
3 080 Kč –48 % 1 590 Kč
Kategorie: Elektro, digi výrobky
Typ elektro výrobku: Žehličky na vlasy
corioliss C1 SilkNano Plate SNT
Akce Výprodej
3 080 Kč –48 %

Výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny

CORIOLISS C1 - Profesionální žehlička na vlasy, moderní design. Nastavitelný regulátor: 120-235°C. Před použitím žehličky doporučujeme aplikovat produkty pro podporu vyhlazení a termoochranné produkty před poškozením a dehydratací způsobenou vysokou teplotou. Žehličku NEPOUŽÍVEJTE NA MOKRÉ VLASY.


NÁVOD K POUŽITÍ: DŮLEŽITÉ! Tento přístroj funguje při velkých teplotách. Ujistěte se, že horký povrch není v přímém kontaktu s kůží, očima, ušima, tváří nebo krkem.
* Zapojte přístroj do elektrické sítě.
* Ujistěte se, že napětí sítě odpovídá požadovanému napětí žehličky.
* Zapněte žehličku – pozice „ON“
* Kontrolka se rozsvítí, ukazuje, že je žehlička aktivní.
* Vyberte vhodnou teplotu pro daný typ vlasů.
* cca. 30 sekund se bude žehlička zahřívat.
* Pro vlasy jemné, slabé nebo barvené doporučujeme používat nejnižší teplotu. Pro vlasy husté použijte teplotu vyšší.
* Vložte pramen vlasů mezi destičky, blízko kořínků, ujistěte se, že se nedotýkáte kůže.
* Udržujte vlasy mezi destičkami a sjíždějte žehličkou dolů ke konečkům.
* Před použitím dalších nástrojů nebo produktů nechejte vlasy nejdříve vychladnout.
* Po dokončení vypněte žehličku a nechejte ji vychladnout.

BEZPEČNOST: DŮLEŽITÉ: ČTĚTE POZORNĚ!

Nikdy nepokládejte do vody nebo jiných tekutin. Elektrický kabel neomotávejte okolo žehličky. Hrozí jeho poškození. Nepoužívejte v blízkosti umyvadel nebo sprch, v blízkosti zařícení obsahujících vodu nebo na vlhkých místech. Používejte žehličku dle návodu. Před použitím se přesvědčte, že přístroj není poškozen. Nepoužívejte, pokud je elektrický kabel poškozen. Pokud je žehlička zapnutá, nenechávejte ji na místech choulostivých na teplo. Tento přístroj nesmějí používat děti, osoby fyzicky nebo mentálně omezené, nebo osoby bez znalostí tohoto přístroje. Nepoužívejte na malých dětech. Před vytažením z elektriky přístroj nejdříve vypněte – pozice „OF“ Před schováním přístroje se ujistěte, že je chladný. Odmítáme odpovědnost za všechny škody způsobené nesprávným používáním, které není v souladu s tímto návodem.

ÚDRŽBA ŽEHLIČKY:
Při pravidelném čištění žehličky, se funkčnost a kvalita výsledků nesnižuje. Při čištění se ujistěte, že je žehlička vypnutá a chladná. Žehličku čistěte suchým hadříkem. Při větší nečistotě čistěte suchým hadříkem, když je žehlička vlažná.

Nefunkční námi dodávané elektrospotřebiče nevyhazujte do domovního odpadu, můžete je odevzdat do sběrného místa elektroodpadu ve Vašem místě, nebo je můžete zaslat na své náklady zpět na adresu našeho servisu, kde je bezplatně odebereme.