Neohodnoceno

Young Organic RESPECT GREEN Sprej BI-PHASE hloubkově vyživující a hydratační 250ml

Ovesné výtažky a máslo karité ve spreji s okamžitým dvojím účinkem, působí jako kondicionér a super hydratační balzám pro vlasy

Skladem
Kód: 1733
Značka: Young
315 Kč
Kategorie: Péče bez oplachu
Typ vlasů: Suché vlasy, Pro všechny typy vlasů
Účinek: Regenerace poškozených vl., Hydratace vlasů

Young ORGANIC RESPECT BI - PHASE Balzám ve spreji s okamžitým dvojím účinkem, bez oplachování. Jeho dvoufázové složení působí jako kondicionér a super hydratační balzám pro suché, barvené, křehké a poškozené vlasy. Rozčesává a zjemňuje vlasy, navrací jim hydrataci dokonalý lesk. Chrání před působením nepříznivých atmosférických vlivů.

Způsob použití: před použitím dobře protřepat. Rovnoměrně nastříkejte na vlhké a ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte, pokračujte v úpravě.

Aktivní složky
» OVES (hydratační, ochranný a zklidňující) Je obilnina bohatá na minerální složky, nabízí široké benefity díky svým hydratačním, zklidňujícím a utišujícím vlastnostem. Chemicky je postaven na škrobu, polysacharidech (beta-glukan, arabinoxylan), peptidech a proteinových složkách, minerálních solích a vitamínech (B1, B2, B12).
» MÁSLO KARITÉ (regenerační, ochranné, antioxidační) Máslová složka, která je získávána z malého oříšku, plodem ze stromu Mangifolia. Bohaté na vitamíny a vyživující složky, máslo karité má regenerační, ochranné a antioxidační vlastnosti. Antioxidační působení má díky obsahu vitamínu E, obsahuje také vitamín A a D.