Neohodnoceno

Young Organic BALANCE SMART Sprej pro barvené vlasy, antioxidační 100ml

S černým a zeleným čajem pro barvené a chemicky upravované vlasy. Pro snadné rozčesávání, chrání, rozjasňuje a zvýraznění odstín působí antioxidačně 

Skladem
Kód: 1767
Značka: Young
259 Kč –46 % 139 Kč
Kategorie: Péče bez oplachu
Typ vlasů: Barvené vlasy
Účinek: Ochrana barvy, Revitalizace
Young Organic BALANCE SMART Sprej pro barvené vlasy, antioxidační 100ml
Akce Výprodej
259 Kč –46 %

Výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny

Young ORGANIC EXTRACTS Sprej s černým a zeleným čajem pro barvené a chemicky upravované vlasy. Spray pro snadné rozčesávání vlasů, bez oplachování, chrání, rozjasňuje a zvýraznění odstín barvených a chemicky upravovaných vlasů, působí antioxidačně a dodává jemnost, ideální po všechny typy barvených vlasů.

Způsob použití: nastříkejte na vlhké nebo suché vlasy, rozčešte hřebenem, neoplachujte a pokračujte ve vysoušení.

Aktivní složky
» ZELENÝ ČAJ (antioxidační a ochranný) Je získáván ze sušených listů rostliny Camelia sinensis. Polyfenoly , základní komponenty této složky, a EGCG (Epigalokatechin galát) jsou odpovědné za silné antioxidační působení, které chrání před atmosférickými vlivy a při chemických zákrocích.
» ČERNÝ ČAJ (revitalizační, ochranný a antioxidační) Je typ čaje složený z lístků rostliny Camelia Sinensis, stejná jako rostlina zeleného čaje. Rozdíl černého čaje od toho zeleného je, že po sběru a maceraci jsou sušeny, zatočeny a sekány, v těchto procesech se uvolňují enzymy a polyfenoly. Černý čaj je bohatý na polyfenoly a další fitochemické složky, s vysokou antioxidační schopností.