Neohodnoceno

Trend up OIL non OIL Modelovací fluid pro ochranu a lesk s aloe vera a ženšenem 250ml

Vysoce ochranný modelovací fluid pro poškozené, suché, citlivé vlasy. Obsahuje ALOE VERA a ŽENŠEN, vlasy zůstávají po celý den elastické, jemné a lesklé

Skladem
Kód: 2529
Značka: Trend Up
246 Kč
Kategorie: Styling
Typ produktu: Oleje, fluidy, séra
Účinek: Lesk, Definice a textura
Fixace: Stupeň 2
Obsah: 250 ml

Trend up vlasový „OLEJ BEZ OLEJE“ vysoce ochranný fluid pro poškozené, suché, citlivé vlasy. Obsahuje přírodní výtažky z rostliny ALOE VERA, která je známá pro své regenerační, hojivé a antibakteriální účinky a ŽENŠEN dodává vlasům maximální výživu. Obsahuje UV-filtr. Vhodný pro vlasy, které jsou často chemicky upravovány. Vlasy po aplikaci zůstávají po celý den elastické, jemné a lesklé.

Použití: na umyté nebo suché vlasy aplikujte potřebné množství. Pro výraznější mokrý efekt aplikujte na vlhké vlasy a nechejte samovolně proschnout. Pro jemný a flexibilní účes dokončete proces fénem.

UV-FILTR - který vytvoří na vlasech jemný film, bez zatížení díky němuž jsou vlasy chráněny před působením nepříznivých atmosférických vlivů.

ŽENŠEN - léčivá rostliny dálného východu, která dosáhla největší slávy mezi bylinami. V dnešní době je stále vyhledávanou bylinou a ne nadarmo se mu říká kořen života. Obsahující vitamíny a minerální látky