Neohodnoceno

Osaine Firming Sea Sérum zpevňující, drenážní a proti striím 60ml

Zpevňující sérum s vysokou koncentrací, extrémně účinné. Napomáhá drenáži interbuněčných tekutin, restrukturalizaci a posílení kolagenových vláken

Skladem
Kód: OSA5251
Značka: Osaine
1 058 Kč
Kategorie: Celulitida a strie
Typ pokožky: Celulitida a strie, Povadlá bez pružnosti

Zpevňující sérum s vysokou koncentrací, extrémně účinné pro zpevňující ošetření a proti striím, bojuje se ztrátou pružnosti a tělesného napětí. Napomáhají drenáži interbuněčných tekutin, restrukturalizaci a posílení kolagenových vláken.

AKTIVNÍ SLOŽKY:
* Aosaine® – výtažek z řasy Ulva lactuca
* Escin
* Elastin
* Kolagen
* Kofein
* Komplex Ceramidů

Způsob použití:
SAMOSTATNĚ: první pokožku připravte: očistěte, proveďte peeling, tonifikujte a perfektně vysušte místo k ošetření. Poté naneste 1 až 5 ml séra a masírujte do úplného vstřebání.
PŘIMÍCHÁNÍM: smíchejte 1 až 5 ml s vhodným krémem nebo bahnem a aplikujte na pokožku.


LINEA CORPO - FIRMING - výrobky pro tělo na zpevnění a proti striím
Snižování pružnosti, dehydratace a ztráta tonifikace jsou faktory, které napomáhají uvolňování tkáně pokožky. Osaine vytvořil řadu s vysokou koncentrací vhodných aktivních složek, které napomáhají drenáži interbuněčných tekutin, restrukturalizaci a posílení kolagenových vláken.
* Aosaine® - je výtažek z řasy Ulva lactuca, která roste na útesu souostroví Bréhat, pomáhá zachovávat integritu pružných vláken tkáně, bráněním působení elastáze, enzymu, který poškozuje protein elastin a kolagen.
* Mořský kolagen - pro zvýšení kolagenu v pokožce a posílení odolnosti proti stárnutí tkáně
* Elastin - pro větší pružnost tkání