Neohodnoceno

Osaine Firming Sea Cream Zpevňující drenážní krém proti striím 250ml

Sleva prošlá expirace 9/19. Zpevňující krém s trojím působením: obnovující, zpevňující a drenážní. Kompletuje zpevňující ošetření

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: OSA5203
Značka: Osaine
794 Kč –88 % 99 Kč
Kategorie: Celulitida a strie
Typ pokožky: Celulitida a strie, Povadlá bez pružnosti
Položka byla vyprodána…
osa5203
Akce Výprodej
794 Kč –88 %

Zpevňující krém s trojím působením: obnovující, zpevňující a drenážní. Kompletuje zpevňující ošetření, působí proti striím, po nanesení zanechává na pokožce aktivní složky, které účinkují dlouho po aplikaci. Vhodný pro domácí použití pro udržující péči.

AKTIVNÍ SLOŽKY:
* Aosaine® – výtažek z řasy Ulva lactuca
* Escin
* Mořský kolagen
* Kolagen
* Komplex Ceramidů

Způsob použití: začněte aplikací u kotníků a pokračujte směrem k pasu, zaměřte se na problematická místa. Masírujte během aplikace a okysličení tkáně hypodermis.


LINEA CORPO - FIRMING - výrobky pro tělo na zpevnění a proti striím
Snižování pružnosti, dehydratace a ztráta tonifikace jsou faktory, které napomáhají uvolňování tkáně pokožky. Osaine vytvořil řadu s vysokou koncentrací vhodných aktivních složek, které napomáhají drenáži interbuněčných tekutin, restrukturalizaci a posílení kolagenových vláken.
* Aosaine® - je výtažek z řasy Ulva lactuca, která roste na útesu souostroví Bréhat, pomáhá zachovávat integritu pružných vláken tkáně, bráněním působení elastáze, enzymu, který poškozuje protein elastin a kolagen.
* Mořský kolagen - pro zvýšení kolagenu v pokožce a posílení odolnosti proti stárnutí tkáně
* Elastin - pro větší pružnost tkání