Neohodnoceno

NHP HAIR LOSS Tonikum proti padání vlasů s kmenovými buňkami 100ml

Exkluzivní koncentrát přírodních látek obnovuje a oživuje růstu vlasů, aktivuje regeneraci buněk, redukuje zakrnění vlasového váčku a podporuje mikrocirkulaci  

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 8648
Značka: NHP
335 Kč
Kategorie: Ampule, tonika
Typ vlasů: Vypadávání vlasů, Řídké vlasy
Účinek: Podpora růstu vlasů, Proti padání vlasů
Položka byla vyprodána…
NHP HAIR LOSS Tonikum proti padání vlasů s kmenovými buňkami 100ml
Výprodej

NHP HAIR LOSS LOZIONE STIMOLANTE - Povzbuzující tonikum proti padání vlasů s esenciálními oleji a rostlinnými kmenovými buňkami. Exkluzivní koncentrát přírodních látek, který zachovává vitalitu pokožky, povzbuzuje sílu a zdravý růst vlasu, čímž prodlužuje jeho životní cyklus. Cenná směs esenciálních olejů působící v souladu s rostlinnými kmenovými buňkami a s vitamíny skupiny B, navrací vlasům sílu a pevnost. Inovativní péče obsahuje malou koncentraci rostlinného alkoholu, neobsahuje parabeny, barviva a silikony.

Přírodní aktivní složky: 
Rostlinné kmenové buňky, tea tree olej, pantenol, komplex vitaminů skupiny B (B3, B5 a B6), mentol 

Cenná směs esenciálních olejů: 
ROZMARÝN RIVIERA Rosmarinus Officinalis 
- Efektivně a hloubkově čistí pokožku, ulevuje od problémů spojených s kožními záněty a mastnými lupy. Podporuje přirozený růst vlasů, pomáhá předcházet jejich vypadávání. 
ŠALVĚJ LÉČIVÁ Salvia Officinalis 
- Má vynikající osvěžující a adstringentní (stahující) vlastnosti, zlepšuje stav vlasů s tendencí k maštění, zmírňuje pocit svědění zarudnuté pokožky. Její čistící a detoxikační účinky stimulují krevní cirkulaci.
MÁTA Mentha Arvensis
- Má vynikající osvěžující a adstringentní (stahující) vlastnosti, zlepšuje stav vlasů s tendencí k maštění, zmírňuje pocit svědění zarudnuté pokožky. Její čistící a detoxikační účinky stimulují krevní cirkulaci. 
LEVANDULE MONTE BIANCO Lavandula Angustifolia 
- Přispívá k regulaci kožního mazu a zanechává pokožku hlavy revitalizovanou a vitální, zabraňuje vypadávání vlasů. Díky svým vynikajícím zklidňujícím účinkům je ideální pro péči o zarudnutou a podrážděnou pokožku.
JALOVEC OBECNÝ - BOBULE Juniperus Communis 
- Má vynikající čistící, antibakteriální a stahující účinky.
CEJLONSKÁ SKOŘICE Cinnamomum  Zeylanicum 
- Antibakteriální a povzbuzující účinky, zvyšuje periferní mikrocirkulaci a revitalizuje vlasovou pokožku.

Způsob použití: nastříkejte na suchou nebo ručníkem vysušenou vlasovou pokožku. Jemně vmasírujte konečky prstů. Neoplachujte. Doporučujeme používat společně s NHP šamponem HAIR LOSS proti padání vlasů.

Intenzivní péče: 3-4 aplikace týdně po dobu 3-4 týdnů
Péče udržení a prevence: 1-2 aplikace týdně po dobu 5-6 týdnů

Upozornění: aplikujte pouze na vlasovou pokožku, při stečení nebo kápnutí na tvář, krk, ostatní pleť, opláchněte vlažnou vodou. Péče obsahuje malou koncentraci rostlinného alkoholu a může dojít k lehkému zarudnutí či nepříjemným pocitům, které však postupně odezní.


NHP HAIR LOSS
Jedinečný koncentrát látek přírodního původu, který chrání vitalitu vlasové pokožky, stimuluje zdravý růst vlasů a prodlužuje tak jejich životní cyklus:
Vzácná směs esenciálních olejů vybraných pro své očistné a zpevňující účinky; odstraňují nánosy škodlivých látek a nečistoty ve vlasech tím, že podporují metabolismus vlasové cibulky a mají také zklidňující a tišící účinky. 
Rostlinné kmenové buňky, které jsou výtažkem ze sedmikrásky srdcovité (Globularia Cordifolia) obnovují a oživují cyklus fyziologického růstu vlasů tím, že aktivují opravné a detoxifikační mechanizmy a podporují regeneraci buněk, redukují atrofii (zakrnění) a stárnutí vlasového folikulu (váčku).  
Komplex vitaminů skupiny B (B3, B5 a B6) podporuje mikrocirkulaci  vlasové pokožky, tím podporuje její okysličování a lepší absorpci živin.