Neohodnoceno

Medavita SOLARICH Ochranný olejový sprej pro tělo a vlasy SPF 15 UVA/B filtry 150ml

Ochranný olejový sprej na tělo a vlasy s SPF15 střední ochrana. S avokádovým olejem uklidňuje, vyživuje, regeneruje, zvláčňuje a chrání

Skladem
Kód: 52423
Značka: Medavita
496 Kč
Kategorie: Oleje, séra
Typ vlasů: Vlasy vystavené slunci
Účinek: Ochrana vlasů před sluncem, Solární filtr
Období: Slunečné období

Medavita SOLARICH Sunshine ochranný olejový sprej na tělo a vlasy s SPF15 střední ochrana. S obsahem avokádového oleje a koncentrovaným komplexem aminokyselin uklidňuje, vyživuje, regeneruje, zvláčňuje a chrání. Díky přítomnosti filtrů UVA / UVB chrání pokožku, strukturu a barvu vlasového vlákna před slunečním zářením. Jeho textura je bohatá i lehká zároveň, pokožce a vlasům vystavováním působení chlóru a negativním atmosférickým vlivům přináší intenzivní výživu bez zatížení, hydrataci a brilantnost. 

Způsob použití: nastříkejte v dostatečné množství na tělo a vlasy před i během slunění. Snížením množství se úroveň ochrany značně snižuje. Neoplachujte. Varování: i když používáte opalovací přípravky, nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Chraňte kojence a malé děti před přímým slunečním zářením. Nadměrné vystavení se slunci představuje vážné zdravotní riziko. Opalovací přípravek aplikujte vždy před sluněním a během slunění opakovaně nanášejte, aby byla zachována ochrana, zejména po pocení nebo po koupání.


SOLARICH chrání chrání pokožku a vlasy před negativním působení atmosférických vlivů slunce, soli, větru a chlóru.
Hloubkově chrání, vyživuje a hydratuje pokožku a vlasy během slunečního záření ... a nejen to!
1. Hydratuje pokožku a vlasy
2. Působí proti tvorbě volných radikálů
3. Ochranné působení
4. Vyživuje vlasy, brání rozdvojování konečků
5. hloubkově obnovuje poškozené vlasy

Díky receptuře obsahující MANUKOVÝ MED se silným antioxidačním, zvláčňujícím, vyhlazujícím a elastizujícím účinkem, Solarich působí proti negativnímu působení atmosférických vlivů a chemických sloučenin.

MANUKOVÝ MED, srdce řady Solarich. Tekuté zlato pocházející z nektaru květů keřů Manuka rostoucích na Novém Zélandu, byl po staletí používán Maori a je považován za nejbohatší z různých druhů medu. Manukový med má vysoké vyživující, regenerační a hojivé vlastnosti a navíc se vyznačuje výraznými dezinfekčními účinky. Manukový med - velmi vysoká regenerační, zklidňující, obnovující, antioxidační a hydratační síla.

AKTIVNÍ SLOŽKY:
* MANUKOVÝ MED (Leptospermum scoparium honey)
Bohatý na cukry, proteiny, aminokyseliny, vitamíny, vitamín P a methylglyoxal, který je nejdůležitější součásti medu Manuka, dodává mu až 95 % prospěšných vlastností a účinků –antibakteriální, protivirové, protizánětlivé a protiplísňové. Manukový med má velmi vysokou regenerační sílu a zklidňující, regenerační, antioxidační a hydratační vlastnosti.

* ALOE (Aloe vera)
Hydratační, zvláčňující, ochranná a hojivá rostlina rostoucí na jihu Afriky a na Madagaskaru, kterou už dávní Egypťané a Řekové znali pro své léčivé vlastnosti.

* KARITÈ (Butyrospermum parkii)
Hloubkově obnovující, ochranné, vyživující, hydratační, vyhlazující, protizánětlivé, podporuje obnovu buněk.

* AVOKÁDO (Persea gratissima)
Uklidňující, vyživující, zvláčňující a ochranné účinky, chrání před negativním působení atmosférických vlivů, regenerační.

* KOKOS (Cocos nucifera)
Extrémně vyživující, hydratační, zklidňující účinky, obzvláště vhodný pro suché, křehké a matné vlasy poškozené sluncem a mořskou solí, chrání před třepením konečků.