Neohodnoceno

Medavita LUXVIVA FILLER Ampule po barvení vlasů bez oplachu, efekt zrcadlo 7ml

Ochranná emulze po barvení s efektem Mirror (zrcadlo), chrání barvu, působí antistaticky, udržuje vlasy hebké, elastické a barvu živou, lesklou a plnou energie

Skladem
Kód: 52245/1
Značka: Medavita
69 Kč –20 % 55 Kč
Kategorie: Ampule, tonika
Typ vlasů: Barvené vlasy
Účinek: Ochrana barvy
Medavita LUXVIVA FILLER Ampule po barvení vlasů bez oplachu, efekt zrcadlo 7ml
Akce Výprodej
69 Kč –20 %

Medavita FILLER PROTETTIVO DOPOCOLORE - Ochranná emulze po barvení, bez oplachu s efektem Mirror (zrcadlo), s obsahem slunečnicových semínek. Filmogenní působení vytváří okolo vlasu vrstvu a zesiluje tak schopnost odrážet paprsky světla, chrání barvu před mechanickým poškozením a působením vnějších vlivů, působí antistaticky, udržuje vlasy hebké, elastické a barvu živou, lesklou a plnou energie. Obohacená o cenný komplex Amino Concentrée, prodlužující efekt lesklých vlasů.


Způsob použití: Po aplikaci vhodných výrobků LUXVIVA naneste na délky a konečky vlasů a vmasírujte do pramenů. Neoplachovat.
Upozornění: ampule jsou k zevnímu použití, aplikujte pouze na vlasy.


LUXVIVA
Barvení vlasů je investice, kterou je potřeba chránit. LUXVIVA je program určený pro ochranu barvy, napomáhající udržovat lesk a odstín právě nabarvených vlasů. Barva je živější, zářivější a plnější delší dobu. Jeho antioxidační účinky bojují s volnými radikály a zpomalují stárnutí vlasového vlákna. Perfektní pro vlasy barvené, odbarvované a melírované.