Neohodnoceno

Luxina BRILLANTINA POMADE modelační krém, péče, lesk 100ml

Elegantně zjemňuje a modeluje vlasy. Přírodní včelí vosk a aloe zajišťují maximální péči o vlas, který nejen že je lesklý, je také posílený a obnovený

Skladem
Kód: 1027
Značka: Luxina
465 Kč –68 % 149 Kč
Kategorie: Styling MEN
Typ produktu: Krémy na vlasy
Fixace: Stupeň 1
Obsah: 100 ml
1013 new2020
Akce Výprodej
465 Kč –68 %

Luxina BRILLANTINA POMADE
- MODELUJE S LESKLÝM EFEKTEM
- POSILUJE A OBNOVUJE VLASY

Brilantina, nejpopulárnější v Itálii od padesátých let, je znovu k dispozici: elegantně zjemňuje a modeluje vlasy. Přírodní včelí vosk a aloe zajišťují maximální péči o vlas, který nejen že je lesklý, je také posílený a obnovený.

Aktivní složky:
* VČELÍ VOSK: v přírodě využívaný včelami pro stavbu plástu (nebo malých dutinek, ve kterých včely uchovávají med, pyl a vajíčka), včelí vosk je vytvořen chemickou transformací v nektaru. Je tvárný, protože je dost mastný, má voděodolné a ochranné vlastnosti: dokáže zadržovat vodu a tak udržuje hydrataci.
* ALOE: hlavní charakteristikou této rostliny jsou dužinaté listy, ukrývající gel s výjimečnými vlastnostmi. Aloe je úžasný balzám: dává vlasům lesk a chrání vlasovou pokožku. Může být rovněž využit i proti lupům a při řídnutí vlasů.

Způsob použití: naneste rovnoměrně na vlhké nebo suché vlasy. Vlasy můžete znovu modelovat a česat. Kompaktní a extra lesklý efekt.