Neohodnoceno

Lialysse Rekonstrukční péče pro barvené a poškozené vlasy SET 15+15ml

Rekonstrukční péče pro barvené a poškozené vlasy. Působí okamžitě, vlasy obnovuje, dodává jim lesk, hebkost a jemnost. S aloe vera, arganovým olejem a keratinem

Skladem
Kód: L3072
Značka: Lialysse
365 Kč
Kategorie: Masky na vlasy
Typ vlasů: Barvené vlasy, Poškozené vlasy
Účinek: Intenzivní obnova, Proti lámání a třepení vlasů

Rekonstrukční péče pro barvené a poškozené vlasy. Působí okamžitě, vlasy obnovuje, dodává jim lesk, hebkost a jemnost. Vhodná pro vlasy vystavené jak chemickému stresu (barvení, odbarvování, žehlení, trvalá), tak stresu tepelnému (fén, žehlička, kulma). Výsledkem jsou lesklé, hebké a poddajné vlasy.

BALENÍ PRO JEDNORÁZOVÉ POUŽITÍ
1x ampule rekonstrukčním sérum 15ml
1x ampule keratinový aktivátor 15ml

Způsob použití: po umytí vlasů šamponem smíchejte obě ampule v nekovové misce, až získáte homogenní, hladký krém - asi 2 minuty míchání. Naneste na vlasy vysušené ručníkem po celé jejich délce a nechejte asi 3 minuty působit. Pečlivě opláchněte, vysušte ručníkem a pokračujte v úpravě.

1 REKONSTRUKČNÍ SÉRUM
Obohaceno o aloe vera a arganový olej, působí společně s KERATINOVÝM AKTIVÁTOREM, uzavírá vlasovou strukturu, vlasům dodává hebkost a lesk již od první aplikace.

2 KERATINOVÝ AKTIVÁTOR
Smíchaný společně s REKONSTRUKČNÍM SÉREM rekonstruuje, obnovuje a chrání poškozené vlasy, dodává jim hydrataci a lesk. Obsažené aktivní látky - keratin a rostlinné hydrolyzované proteiny vlasy posilují a zabraňují jejich poškození a praskání.


UPOZORNĚNÍ: UCHOVÁVEJTE V TEPLE, PŘÍPRAVEK JE CITLIVÝ NA MRÁZ! Rekonstrukční sérum (modrá ampule) může být při nízkých teplotách zakalená; v tomto případě je nezbytné ampuli před použitím protřepat a zahřát na pokojovou teplotu. Uchovávejte mimo dosah dětí, skladujte na tmavém místě a vyhněte se extrémních teplotám. POUZE PRO VNĚJŠÍ POUŽITÍ.