Neohodnoceno

Kulmovací kleště MINI MiniWave pro měkké vlny

Mini kulmovací kleště pro vytváření měkkých vln. Keramický povrch vysoké kvality s obsahem krystalů turmalínu garantuje nepřekonatelný výkon

Skladem
Kód: B262EVO
Značka: Labor Pro
1 185 Kč
Kategorie: Elektro, digi výrobky
Typ elektro výrobku: Kulmy, termokartáče
c262evo minikleste
Novinka

Profesionální MINI KULMOVACÍ KLEŠTĚ pro vytváření měkkých vln, malá velikost umožňuje mít kulmu vždy u sebe.
* Průměr topných válců: 14 mm
* Délka topné plochy: 6,5
* Teplota max 200°C

Keramický povrch vysoké kvality s obsahem krystalů turmalínu. Přítomnost krystalů turmalínu garantuje nepřekonatelný výkon. Tajemství je v hlavní charakteristice krystalů turmalínu, tohoto drahocenného minerálu, na vlasu pracuje jako magnet, dovoluje generovat negativní přírodní ionty. Turmalín přináší také neuvěřitelný lesk a chrání vlas před negativními efekty barvy a chemických výrobků. Působí antistaticky. Negativní ionty působí na vlas a vytváří neuvěřitelný lesklý a hedvábný efekt. To vše znamená kratší čas, revitalizuje a tvary jsou precizní i na poškozených vlasech, které se poté více lesknou.

Technická data:
110-240V 50Hz, 31-40W

Důležitá upozornění: při používání elektrických spotřebičů je nutné dbát bezpečnostních předpisů! 1. Přístroj nepoužívejte nad umyvadlem, či vanou, nebo v prostoru, kde by mohl přístroj při práci upadnout do vody. 2. Chraňte před dětmi. 3. Vyvarujte se kontaktu s horkými částmi přístroje, mohlo by dojít k popálení pokožky. 4. Vždy dbejte na to, aby přívodní kabel nebyl poškozen. 5. Přístroj odpovídá normám EU. A bylo na něj vystaveno prohlášení o shodě.
Nefunkční námi dodávané elektrospotřebiče nevyhazujte do domovního odpadu, můžete je odevzdat do sběrného místa elektroodpadu ve Vašem místě, nebo je můžete zaslat na své náklady zpět na adresu našeho servisu, kde je bezplatně odebereme.