Neohodnoceno

KITMEN SET na vlasy zastřihovač, kontura, mini žehlička

Balení obsahuje 1x zastřihovač pro zastřihávání a úpravu nosu, uší, 1x konturovací strojek pro úpravu kotlet, kontur, chlupů a 1x MINI žehličku na vlasy 

Skladem
Kód: B548
Značka: Labor Pro
899 Kč
Kategorie: Pomůcky holení
Typ elektro výrobku: Žehličky na vlasy, Strojky na vlasy

KITMEN SET přístrojů

Balení obsahuje:
1x zastřihovač pro zastřihávání a úpravu nosu, uší. Na tužkovou baterii AA DA 1,5V (není součástí balení)
1x konturovací strojek pro zastřihávání a úpravu kotlet, kontur, chlupů (není určen ke střihání celých ploch hlavy či těla), na tužkovou baterii AA DA 1,5V (není součástí balení). + 1x náhradní plastový hřeben / nástavec pro nastavení 3 a 6 mm.
1x MINI žehlička na vlasy s titanovým povrchem
1x malý čistící štěteček

Před prvním použitím si pozorně přečtěte tento návod, protože tím se vyvarujete špatnému používání, obsluze a údržbě.


ZASTŘIHOVAČ KITMEN pro zastřihávání a úpravu nosu, uší, obočí.
Instalace baterie: (není součástí balení)
Odšroubujte spodní víčko strojku a vložte baterii modelu AA DA 1,5V. Ujistěte se, že negativní a pozitivní strany baterie jsou ve správné pozici. Víko našroubujte zpět.
Návod k použití: Sundejte víko, které chrání břity. Zapněte zastřihovač z pozice 0 na pozici 1. Jemně vložte strojek do nosní dírky a ostříhejte chlupy. Stejný proces platí i pro zastřižení chloupků v uších a pro úpravu obočí.
Čištění strojku: Před čištěním se ujistěte, že je strojek vypnutý. Odšroubujte vrchní (šedou) část strojku (posun do prava) a pečlivě jej očistěte a poté opět zašroubujte zpět. Strojek očistěte po povrchu suchým hadříkem a uchovejte na suchém místě, MIMO DOSAH DĚTÍ.KONTUROVACÍ STROJEK 1178 KITMEN pro zastřihávání a úpravu kotlet, kontur, chlupů (není určen ke střihání celých ploch hlavy či těla), na tužkovou baterii AA DA 1,5V (není součástí balení).
Návod k použití:
A – Před použití naolejujte hlavici strojku kapkou strojního oleje.
B – Zapněte přístroj tlačítkem pro zapnutí a po ukončení práce jej vypněte.
Pro výšku střihu 3 nebo 6 mm je možné použít plastový nástavec nasazením na hlavici, po nasazení nástavec zapadne do určených drážek po bocích strojku.
Čištění a údržba strojku: před čištěním se ujistěte, že je strojek vypnutý. Poté štětečkem očistěte zbytky vlasů zachycených mezi horními i dolními břity. Hlavici od strojku oddělíte snadno nenásilným způsobem, tak, že lehkým tlakem palce na hlavici směrem „ven“ zatlačíte, a hlavice se oddělá. Pečlivě hlavici i strojek očistěte. Opačným způsobem hlavici opět dáte zpět, lehce zatlačte hlavici, až uslyšíte kliknutí. Strojek nenamáčejte vodou. V žádném případě však nepoužívejte násilí. Násilné ulomení vnitřních částí není předmětem reklamačního řízení. Povrch strojek očistěte suchým hadříkem a uchovejte na suchém místě, MIMO DOSAH DĚTÍ. Hlavice musí být olejována pravidelně, aby byl udržen komfort střihu a perfektní služba strojku. Hlavici je potřeba uchovávat v suchém stavu, pro zachování dlouhodobé životnosti se doporučuje kovovou část hlavice potřít kapkou strojního oleje.
Důležitá upozornění: 1. Přístroj nepoužívejte nad umyvadlem, či vanou, nebo v prostoru, kde by mohl přístroj při práci upadnout do vody. 2. Chraňte před dětmi. 3. Vyvarujte se kontaktu s horkými částmi přístroje. 4. Dodržujte bezpečnost práce.


MINI ŽEHLIČKA AT620 KITMEN na vlasy s titanovým povrchem
Technické parametry: 220 – 240 V – 50/60 HZ – 25 W
Zapnutí přístroje: 1. Zapojte přístroj do elektrické sítě. Ujistěte se, že napětí sítě odpovídá požadovanému napětí žehličky. 2. Přístroj spustíte tlačítkem ON/OFF. 3. Svítí-li kontrolka - přístroj se rozehřívá. Vyčkejte 0,5 1-2 - 5 minuty (dle modelu), než dojde k optimálnímu zahřátí přístroje. Samotné použití přístroje: 1. Jednotlivé prameny vlasů oddělte od ostatních délek vlasů cca.3cm. 2. Pramen vložte mezi rovnací plochy, sevřete. 3. Pomalým tahem vlasy rovnejte směrem od kořínků ke konečkům vlasů. 4. Opakujte aplikaci na další prameny vlasů, až docílíte požadovaného účesu. 5. Dbejte zvýšené opatrnosti, topné části jsou velmi horké až 220°C. 6. Nenarážejte, neklepejte s žehlícími ploškami o sebe „na prázdno“ může dojít k poškození.
Vypnutí přístroje: 1. Přístroj vypnete tlačítkem ON/OFF. 2. Zástrčku odpojte od elektrické zásuvky.
Doporučení: Pro zachování kvality vlasů: 1. Nepoužívejte na mokré vlasy. 2. Používejte ochranné profesionální přípravky určené pro úpravu vlasů, při níž na vlasy působí tepelná energie. 3. Vyvarujte se klepáním, či boucháním pracovních ploch o sebe “na prázdno”
Čištění a údržba: 1. Před čištěním, nebo jinou údržbou vytáhněte přístroj z elektrické zásuvky. 2. Běžné, drobné nečistoty otřete vlhkým hadříkem. 3. Nepoužívejte k čištění žádné chemické přípravky, ředidla, ani rozpouštědla. Mohla by se poničit pracovní plocha přístroje. 4. Nepoužívejte k čištění žádné abrazivní či drsné předměty, aby nedošlo k poškrábání povrchu. Může dojít k poškození.
Důležitá upozornění: Při používání elektrických spotřebičů je nutné dbát bezpečnostních předpisů! 1. Přístroj nepoužívejte nad umyvadlem, či vanou, nebo v prostoru, kde by mohl přístroj při práci upadnout do vody. 2. Chraňte před dětmi. 3. Vyvarujte se kontaktu s horkými částmi přístroje, mohlo by dojít k popálení pokožky. 4. Vždy dbejte na to, aby přívodní kabel nebyl poškozen. 5. kabel neomotávejte kolem přístroje, mohlo by dojít k jeho poškození. 6. PŘED UCHOVÁNÍM NECHEJTE PŘÍSTROJ VYCHLADNOUT. 7. Přístroj odpovídá normám EU. A bylo na něj vystaveno prohlášení o shodě.