Neohodnoceno

JJ RESTRUCTURING Maska ALU láhev, hloubkově obnovující a vyživující

Perfektní pro slabé a silně poškozené vlasy, proniká do hloubky a obnovuje. 1L láhev s dávkovačem 100% hliník. Vegan složení, Peta Approved

Varianta
Skladem
Kód: 332460
Značka: JJ
1 167 Kč
Kategorie: Masky na vlasy
Typ vlasů: Poškozené vlasy, Lámavé, roztřepené vlasy
Účinek: Intenzivní obnova, Posilující

JJ RESTRUCTURING MASKA - Perfektní pro slabé a silně poškozené vlasy, pomáhá obnovovat všechny typy vlasů, které jsou okamžitě plné lesku a hebké na dotek. Dlouhotrvající obnova od kořínků ke konečkům, bez zatížení. Proniká do vlasového vlákna a obnovuje ho do hloubky. Balení: 1L láhev s dávkovačem je vyrobená ze 100% hliníku dle filozofie udržitelnosti a Plastic Free. 
TIP: navíc, pro doplnění nabídky, jsou k dispozici náhradní balení (5L) pro možnost opětovného plnění s vynikajícím poměrem kvalita/cena.

Způsob použití: rovnoměrně naneste na vlhké šamponem umyté vlasy, nechejte působit 5 minut a pečlivě opláchněte.

JJ se chce stát budoucností krásy, nabízí kompletní řadu produktů netestovaných na zvířatech, s biologickými složkami, vegan, eco-friendly a plastic free filozofií. 
JJ nabízí změnu, kterou svět hledá: vynikající kvalitu Made In Italy a současně snahu o harmonii s přírodou a životním prostředím. 
Vegan složení obohaceno o účinné aktivní látky BIO SMIL ITALSKÝ a HEŘMÁNEK s mnoha příznivými zklidňujícími, regeneračními a ochrannými účinky na vlasy pro zajištění maximální celistvosti jejich struktury. Výsledkem jsou hebké, lesklé a zdravé vlasy. Certifikát PETA APPROVED VEGAN zaručuje, že přípravky neobsahují žádné živočišné složky. Obaly mají certikát FSC, jsou z papíru pocházejícího z udržitelných zdrojů.

JJ PEČUJÍCÍ ŘADA JE V SOUČASNÉ DOBĚ NA TRHU S VLASOVOU KOSMETIKOU OJEDINĚLÁ
Špičková výrobní technologie nabízí výrobky s vynikajícími profesionálními vlastnosti, s jasným přístupem: obsahuje pouze složky s příznivým efektem a plným respektem k vlasům a vlasové pokožce. 

“Zodpovědný” přístup je dán kvalitou jednotlivých složek obsažených v produktech a respektem ke zvířatům, ale také použitým balením: řada vlasové péče je zabalena do hliníkových obalů dle filozofie udržitelnosti a PLASTIC FREE.

Je 100% plastic free (bez obsahu plastů) a recyklovatelná, láhve s dávkovačem jsou vyrobeny ze 100% hliníku a každá láhev je jednotlivě zabalena do krabice z papíru pocházejícího z udržitelných zdrojů (FCA). Řešení potištěných hliníkových lahví jednotlivě balených odpovídá normám ECO- FRIENDLY, a zároveň je velmi luxusní.