Neohodnoceno

Fén Parlux Alyon MagicSense s ionizátorem Air Ionizer Tech 2250W

Profesionální fén s motorem K-ADVANCE PLUS. Výkon 2250 W s optimalizací topných těles a iontovou technologií, pro zářivý lesk vlasů bez statické elektřiny

Varianta
Skladem
Kód: 9001287
Značka: Parlux
3 635 Kč –18 % 2 980 Kč
Kategorie: Elektro, digi výrobky
Typ elektro výrobku: Fény, vysoušeče
parlux gold1
3 635 Kč –18 %

 

Profesionální fén na vlasy s novým motorem K-ADVANCE PLUS. Výkon 2250 W s optimalizací topných těles pro rovnoměrnější teplotu a iontovou technologií pro zářivý lesk vlasů bez statické elektřiny.

GOLD EDITION - limitovaná edice ve zlaté barvě

* Nový profesionální motor K-ADVANCE PLUS®.
* Air Ionizer Tech - iontová technologii pro zářivý lesk vlasů bez statické elektřiny. Snižuje dobu sušení a pečuje o vlasy. Zajistí rychlé vysušení vlasů rovnoměrnou teplotou po celou dobu, uzavírá přirozenou vlhkost a napomáhá eliminovat krepatění vlasů, díky tomu je možné vysoušet i křehké vlasy. Vlasy nechává hebké a lesklé.
* Výkon 2250 W s optimalizací topných těles pro rovnoměrnější teplotu
* Zamezuje přehřívání přední části fénu
* Antibakteriální technologie: povrchový materiál obsahuje speciální certifikovanou antimikrobiální* úpravu obohacenou o aktivní stříbro, brání množení mikroorganismů a pomáhá udržovat hygienu během používání. (*Antimikrobiální brání množení bakterií, nechrání před viry, pro dezinfekci proti virům použijte vhodnou dezinfekci.)

* Prodloužená životnost 3000 hodin s prouděním vzduchu 84 km/h
* Tlačítko Cooling pro okamžitý studený vzduch
* Velmi lehký a efgonomický tvar.
* Filozofie ECO-FRIENDLY: použité recyklovatelné suroviny a obaly, nízká hlučnost, žádné škodlivé emise a super rychlé sušení pro úsporu energie.

Součástí fénu jsou 2 zúžené trysky, jedna pro dokonalý styling a druhá pro rychlé sušení
Délka kabelu 3,30 metru
2 přepínače pro rychlost a teplotu

Nefunkční námi dodávané elektrospotřebiče nevyhazujte do domovního odpadu, můžete je odevzdat do sběrného místa elektroodpadu ve Vašem místě, nebo je můžete zaslat na své náklady zpět na adresu našeho servisu, kde je bezplatně odebereme.