Neohodnoceno

Cotril Bellissima My Pro Beach Wave Kulmovací kleště 2v1 styler na vlasy

Dvojkulma Beach Wave. Stylingový nástroj 2v1 pro snadnou realizaci 2 různých typů přírodních vln: drobné nebo měkké. 

Skladem
Kód: KOPRO2330
Značka: Cotril
2 355 Kč –30 % 1 649 Kč
Kategorie: Elektro, digi výrobky
Typ elektro výrobku: Kulmy, termokartáče
Průměr: 16 mm, 24 mm
KOPRO2330
Akce
2 355 Kč –30 %

Cotril Bellissima My Pro Beach Wave KULMA KLEŠTĚ 2v1 styler na vlasy
Bellissima dvojkulma Beach Wave. Kulma na vlasy Beach Waves je stylingový nástroj 2v1 pro snadnou realizaci 2 různých typů přírodních vln: drobné nebo měkké. Thermo Control: elektronická regulace teploty od 160 °C do 200 °C (3 teplotní úrovně). Ceramic Coating: pro rovnoměrné rozložení tepla a maximální ochranu vlasů. Systém uzavřeného přepínání ON/OFF na rukojeti a ochranný kryt proti popálení.
Dvojkulma Bellissima Beach Wave pro všechny typy vlasů. Bellissima Beach Waves je perfektní profesionální kulma na vlasy pro ty, kdo mají středně-krátké až dlouhé vlasy. Není vhodná pro velmi krátké vlasy. Oboustranná kulma na vlasy s dvojitým profilem pro dva různé typy vln - úzké nebo široké.

Dvojkulma umožňuje získat různý vzhled: „přírodní plážový efekt“ s drobnými a definovanými vlnkami nebo měkké a přírodní vlny pro elegantní retro styl. Na rukojeti se dvojkulma uvolní a otáčí se bezpečným a jednoduchým pohybem. Kromě toho keramický povrch desek zlepšuje rovnoměrné rozložení tepla a maximální ochranu vlasů. Thermo Control System reguluje teplotu (3 teplotní úrovně od 160 °C do 200 °C) a zajišťuje optimální výsledky a omezuje namáhání vlasů na maximum.

Technická charakteristika:
* 3 teplotní úrovně od 160 °C do 200 °C
* průměr 2 topných válců: 16 mm
* průměr prostřední vlny: 24 mm
* hloubka prostřední vlny: 1 cm
* pracovní topná plocha: 62 x 110
* kabel: 1,8 m
* mechanické tlačítko "LOCK" - blokovací mechanismus

* Výkon: 330 W
* Napětí: 230V 50Hz
* Váha: 470 g (přístroj, váha bez kabelu)

Způsob použití: před použitím kulmy vlasy dobře vysušte až ke kořínkům a rozčešte je. Pokud máte hodně vlnité nebo kudrnaté vlasy, před použitím je řádně upravte. Budete mít více definované a pravidelné vlny. Pouhých 5 sekund zahřívání pramene postačí pro perfektní výsledek. V případě obtížných nebo hrubých vlasů stačí 8 sekund. Pro ještě lépe definovaný a dlouhodobý efekt nastříkejte na jednotlivé prameny lak na vlasy. Jděte spát s vašimi novými vlnitými vlasy Beach Waves, výsledek bude ještě přirozenější. Kulma nemá posuvnou funkci. Pro rovnoměrný výsledek pokračujte podél pramene překrýváním následných pramenů.

DŮLEŽITÉ: ČTĚTE POZORNĚ!

Tento přístroj funguje při velkých teplotách. Ujistěte se, že horký povrch není v přímém kontaktu s kůží, očima, ušima, tváří nebo krkem. Vyvarujte se kontaktu s horkými částmi přístroje, mohlo by dojít k popálení pokožky. Nikdy nepokládejte do vody nebo jiných tekutin. Elektrický kabel neomotávejte okolo přístroje, hrozí jeho poškození. Nepoužívejte v blízkosti umyvadel nebo sprch, v blízkosti zařízení obsahujících vodu nebo na vlhkých místech. Před použitím se přesvědčte, že přístroj není poškozen. Nepoužívejte, pokud je elektrický kabel poškozen. Pokud je přístroj zapnutý, nenechávejte jej na místech choulostivých na teplo. Tento přístroj nesmějí používat děti, osoby fyzicky nebo mentálně omezené, nebo osoby bez znalostí tohoto přístroje. Nepoužívejte na malých dětech. Před schováním přístroje se ujistěte, že je chladný. Odmítáme odpovědnost za všechny škody způsobené nesprávným používáním, které není v souladu s tímto návodem.

ÚDRŽBA: při pravidelném čištění přístroje, se funkčnost a kvalita výsledků nesnižuje. Při čištění se ujistěte, že je přístroj vypnutý a chladný. Přístroj čistěte suchým hadříkem.

Nefunkční námi dodávané elektrospotřebiče nevyhazujte do domovního odpadu, můžete je odevzdat do sběrného místa elektroodpadu ve Vašem místě, nebo je můžete zaslat na své náklady zpět na adresu našeho servisu, kde je bezplatně odebereme.