Neohodnoceno

Byotea Luxury Care ANTI-AGE denní intenzivní krém proti vráskám s KH

Denní intenzivní krém proti stárnutí s liftingovým efektem, který hydratuje, tonifikuje, vyhlazuje a minimalizuje známky stárnutí. 

Varianta
Skladem
Kód: 1000370
Značka: Byotea
907 Kč
Kategorie: Pleťové krémy, emulze
Účinek: ANTI-AGE, Vyhlazuje vrásky, Solární filtr
Typ pleti: ANTI-AGE
Období: Denní péče
byo 00370
Výprodej

Byotea Intensive Anti-wrinkle Day Cream
DENNÍ INTENZIVNÍ KRÉM PROTI VRÁSKÁM
Denní intenzivní krém proti stárnutí s liftingovým efektem, který hydratuje, tonifikuje, vyhlazuje a minimalizuje známky stárnutí. Zvyšuje pevnost a pružnost pokožky. Posílený o Bio-peptidy s vyhlazujícím a vypínacím efektem. Viditelně zmenšuje vrásky a pleť zůstává svěží a zářivější.

AKTIVNÍ SLOŽKY:
* KYSELINA HYALURONOVÁ S VYSOKOU MOLEKULÁRNÍ HMOTNOSTÍ - účinné liftingové a vyhlazující působení, působí na povrchu a napíná vrásky, vyplňuje a hydratuje
* BIO-PEPTIDY BOTOX-LIKE - peptidy biotechnologického původu, které brání svalovým kontrakcím a neurologickým přenosům, snižuje vytváření mikro-vrásek
* SOLÁRNÍ FILTR - chrání před UVB zářením, předchází vytváření volných radikálů, brání stárnutí a vytváření skvrn na pleti
* RESVERATROL Z HROZNŮ - účinný antioxidant, který prodlužuje život buněk a chrání je, snižuje počet a hloubku pevných vrásek

Způsob použití: naneste ráno na očištěnou tvář, krk a dekolt pomocí přiložené špachtle a masírujte do kompletního vstřebání. Použitý společně s koncentrovaným sŕem CONCENTRATED WRINKLE FILLER jsou výsledky hydratace, vyhlazení a vyplnění ještě rychlejší a viditelnější.


ANTI-AGE INTENSIVE 40 let a víc
Výrobky řady ANTI-AGE INTENSIVE jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou s vysokou molekulární hmotností a BIO-PEPTIDY BOTOX-LIKE což je speciální mix aktivních složek s vysokou funkční schopností.

BYOTEA - SKIN CARE
Byotea je řada profesionálních výrobků inspirovaná přírodou, pro zvýraznění krásy všech.
Kompletní řada pečujících kosmetických výrobků pro tvář a tělo, která působí s plným respektem k fyziologické rovnováze pokožky.
Byotea vyvíjí své výrobky s maximální pozorností při volbě ingrediencí a využívá především aktivních složek přírodního původu.
VÝROBKY JSOU BEZ OBSAHU PARABENŮ, PARAFÍNU, OGM (nepochází z geneticky modifikovaných surovin), SLS, SLES.
Všechny výrobky jsou testovány na nikl – množství niklu v nich obsaženého je nižší než 1:1000000.