Neohodnoceno

Byotea Body Care masážní olej na tělo mandlový s přírodními oleji

Vyživující a zklidňující olej vhodný pro všechny techniky masáže, nemastí a rychle se vstřebává. Vzácná přírodní vůně připomínající hřejivý tón sladkých mandlí

Varianta
Skladem
Kód: 1000205
Značka: Byotea
956 Kč
1000205 mandle olej 1L
Výprodej

Byotea Mandorla massage oil
MASÁŽNÍ OLEJ NA TĚLO S MANDLOVÝM, SLUNEČNICOVÝM A SÓJOVÝM OLEJEM 
Vyživující a zklidňující olej vhodný pro všechny techniky masáže. Nemastí a rychle se vstřebává. Napomáhá skluzu rukou po pokožce, vhodný na dlouhé masáže.

AKTIVNÍ SLOŽKY:
* MANDLOVÝ OLEJ - vhodný pro děti a i starší lidi, vyživuje a revitalizuje pokožku. Předchází vzniku strií a činí tkáně elastickými 
* SLUNEČNICOVÝ OLEJ - přírodní rostlinný olej bohatý na bílkoviny a vitamíny s antioxidačním a ochranným účinkem. Zanechává pokožku jemnou, je vyživující a zlepšuje pružnost a hladkost.
* SÓJOVÝ OLEJ - přírodní rostlinný olej, který spravuje a vyživuje pokožku, brání před dehydratací, napomáhá při masáži a usnadňuje skluz až do úplného vstřebání

Způsob použití: rozetřete dostatečné množství oleje v rukách nebo přímo na požadovaná místa, masírujte do úplného vstřebání.

BYOTEA - SKIN CARE
Byotea je řada profesionálních výrobků inspirovaná přírodou, pro zvýraznění krásy všech.
Kompletní řada pečujících kosmetických výrobků pro tvář a tělo, která působí s plným respektem k fyziologické rovnováze pokožky.
Byotea vyvíjí své výrobky s maximální pozorností při volbě ingrediencí a využívá především aktivních složek přírodního původu.
VÝROBKY JSOU BEZ OBSAHU PARABENŮ, PARAFÍNU, OGM (nepochází z geneticky modifikovaných surovin), SLS, SLES.
Všechny výrobky jsou testovány na nikl – množství niklu v nich obsaženého je nižší než 1:1000000.