Neohodnoceno

Byotea Body Care krém na tělo proti striím s elastinem, dodává pružnost 200ml

Revitalizuje málo pružnou a dehydratovanou pokožku. Stimuluje proces obnovy, předchází tvorbě strií v období těhotenství a po porodu.

Skladem
Kód: 00283
Značka: Byotea
764 Kč
Kategorie: Tělové krémy
Typ pokožky: Celulitida a strie
byo 00283
Výprodej

Byotea Elasticizing anti-stretchmark cream
KRÉM PROTI STRIÍM DODÁVAJÍCÍ PRUŽNOST S ELASTINEM A OLEJEM ZE SLADKÝCH MANDLÍ
Krém proti striím, který revitalizuje málo pružnou a dehydratovanou pokožku. Stimuluje proces obnovy pokožky, zlepšuje kondici tkáně a pokožky. Předchází tvorbě strií v období těhotenství a po porodu.

AKTIVNÍ SLOŽKY:
* ELASTIN - usnadňuje napínání pokožky, předchází vytváření strií, dává pružnost, tonifikuje, pokožku zanechává celistvou a vláčnou, brání vytváření prasklin v pokožce
* MANDLOVÝ OLEJ - olej vhodný jak pro děti tak i pro dospělé, vyživuje a revitalizuje pokožku, předchází tvorbě strií a dává jí pružnost
* FYTOSTEROLY - získávané ze sóji, mají stejnou chemickou hormonální strukturu jako člověk, zlepšuje hydrataci, navrací pevnost a sílu, zanechává pokožku hebkou a plnou
* GLUKOSAMIN - základní kámen kyseliny hyaluronové, hydratuje a stimuluje buněčnou funkci, posiluje pokožku zlepšuje její pružnost a hydrataci, navrací její plnost

Způsob použití: rozetřete dostatečné množství výrobku v rukách nebo přímo na požadovaná místa, masírujte do úplného vstřebání.


FIRMING - ZPEVŇUJÍCÍ, TONIFIKAČNÍ
Profesionální intenzivní výrobky, s modelačním a tonifikačním působením proti nedokonalostem pokožky spojených se ztrátou napětí a pružnosti.

BYOTEA - SKIN CARE
Byotea je řada profesionálních výrobků inspirovaná přírodou, pro zvýraznění krásy všech.
Kompletní řada pečujících kosmetických výrobků pro tvář a tělo, která působí s plným respektem k fyziologické rovnováze pokožky.
Byotea vyvíjí své výrobky s maximální pozorností při volbě ingrediencí a využívá především aktivních složek přírodního původu.
VÝROBKY JSOU BEZ OBSAHU PARABENŮ, PARAFÍNU, OGM (nepochází z geneticky modifikovaných surovin), SLS, SLES.
Všechny výrobky jsou testovány na nikl – množství niklu v nich obsaženého je nižší než 1:1000000.