Neohodnoceno

Akce 2+3 Cotril SENSE pro citlivou, suchou a svědivou pokožku +ZDARMA 3x SOS Detox jíl

Akční SET obsahuje Cotril Sense Šampon 250ml, tonikum 125 ml +ZDARMA 3x SOS SCALP Detoxikační jíl před mytím vlasů

Skladem
Kód: AKCE/CL246
Značka: Cotril
1 391 Kč –27 % 1 004 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Suchá a citlivá pokožka
Účinek: Výživa pokožky, Uklidnění pokožky
CL 3 24 sense
Akce
1 391 Kč –27 %

Akční SET Cotril Scalp Care SENSE obsahuje: (výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny)

1x Cotril SENSE Šampon zklidňující a hydratační pro citlivou pokožku 250 ml, kód: 60458 
Zklidňující a hydratační šampon s dvojím účinkem pro ošetření vlasové pokožky a vlasových délek. Pro citlivou a suchou vlasovou pokožku. Šetrně čistí vlasovou pokožku a současně ošetřuje vlasové délky. Komplex složek přírodního původu a inovativní technologie mají významné revitalizační účinky a zvyšují účinnost speciálních aktivních složek, které pomáhají čistit a zklidňovat velmi citlivou a zarudlou pokožku. Šetrně čistí, má protizánětlivý a zklidňující účinek, obnovuje hydrolipidický plášť vlasové pokožky a dodává okamžitý pocit čistoty a svěžesti na dlouhou dobu. Dermatologicky testováno.
Způsob použití: naneste na vlhkou vlasovou pokožku a do délek vlasů, vmasírujte a důkladně opláchněte. Doporučuje se aplikace 2x týdně. Pokračujte v péči s tonikem Sense pro citlivou pokožku. 

1x Cotril SENSE Tonikum zklidňující a hydratační pro citlivou pokožku 125 ml, kód: 60464  
Zklidňující tonikum pro citlivou a suchou vlasovou pokožku. Komplex složek přírodního původu a inovativní technologie mají významné revitalizační účinky a zvyšují účinnost speciálních aktivních složek, které pomáhají zklidňovat velmi citlivou a zarudlou pokožku, dochází k okamžitému snížení podráždění, nežádoucímu pnutí a svědění. Obnovuje hydrolipidický plášť vlasové pokožky a snižuje lupovitost a podráždění. Dodává pocit úlevy a pohody na dlouhou dobu. Dermatologicky testováno.
Způsob použití: aplikujte na vlasovou pokožku cirka ze vzdálenosti 2 cm a po cirka 3 cm úsecích. Tonikum nechejte vstřebat mírným poklepáváním vlasové pokožky polštářky prstů, vlasovou pokožku nemasírujte. Neoplachujte. Tonikum se doporučuje aplikovat každý druhý den po dobu jednoho měsíce.

+ ZDARMA

3x Cotril SOS SCAPL Detoxikační jíl na vlasovou pokožku 50 ml, kód: 60470 
Detoxikační jíl s jemným exfoliačním účinkem pro odstranění nečistot a okysličení vlasové pokožky. Díky své detoxikační funkci pomáhá reaktivovat mikrocirkulaci a připravit pokožku na přijetí následně aplikovaných specifických produktů, což přispívá k jejich lepšímu vstřebávání. Ideální k použití v kombinaci s řadami Cotril Life proti vypadávání a řídnutí vlasů a Cotril Balance proti maštění jako před-šamponová péče. Komplex složek přírodního původu a inovativní technologie mají významné revitalizační účinky a zvyšují účinnost speciálních aktivních složek, které důkladně čistí, detoxikují, regulují a stimulují vlasovou pokožku. Dodává pokožce svěží a lehký pocit a vlasům přirozený lesk. Dermatologicky testováno.
Způsob použití: aplikujte na vlhkou vlasovou pokožku pomocí štětce v úsecích po cirka 3 cm. Nechejte působit 5-10 minut a poté opláchněte.
POSTUPY: v případě zarudlé vlasové pokožky s lupy kombinujte s řadou PURITY a jílem nahraďte mikro-peelig. S řadou SENSE kombinujte v případě zanesené citlivé vlasové pokožky, která není dehydratovaná.


Exkluzivní řada SCALP CARE je ideální jak pro ženy, tak muže, je živá, moderní a inspiruje se konceptem 360° wellness (přístup, který podporuje mysl, tělo a ducha pro rozvoj vyváženého životního stylu). Výsledkem jsou konkrétní produkty, které nabízí cílená řešení pro různé anomálie vlasové pokožky. Barva řady SENSE/SMYSL je šeříková s jemným modrým podtónem je velmi dynamická a má silný historický základ ve spirituálním a vnitřním světě. Jedná se o rafinovanou levandulovou barvu, která navozuje pocit klidu, vyrovnanosti a soudružnosti.