Neohodnoceno

Akce 2+3 Cotril BALANCE pro mastnou pokožku a vlasy +ZDARMA 3x SOS Detox jíl

Akční SET obsahuje Balance šampon 250ml, tonikum 125ml +ZDARMA 3x SOS SCALP Detoxikační jíl před mytím vlasů

Skladem
Kód: AKCE/CL247
Značka: Cotril
1 449 Kč –26 % 1 062 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Mastná pokožka
Účinek: Proti maštění, Uklidnění pokožky
CL 3 24 balance
Akce
1 449 Kč –26 %

Akční SET Cotril Scalp Care BALANCE obsahuje: (výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami)

1x Cotril BALANCE Šampon pro mastnou pokožku a vlasy, reguluje kožní maz 250 ml, kód: 60445 
Šampon pro normalizaci tvorby kožního mazu s dvojím účinkem vhodný pro všechny typy vlasů, které trápí mastná vlasová pokožka. Šetrně čistí vlasovou pokožku a současně ošetřuje vlasové délky. Komplex složek přírodního původu a inovativní technologie mají významné revitalizační účinky a zvyšují účinnost speciálních aktivních složek, které efektivně regulují produkci kožního mazu a normalizují mikroflóru na vlasové pokožce. Poskytuje zklidnění a obnovuje správnou funkci hydrolipidického pláště vlasové pokožky. Zklidňující složení působí proti pocitu suchosti a svědění zarudlé vlasové pokožky a pomáhá předcházet případným nepříjemným pocitům. 
Způsob použití: naneste na vlhkou vlasovou pokožku a do délek vlasů, vmasírujte a důkladně opláchněte. Pokračujte v péči aplikací tonika Balance. Aplikujte 3x týdně.

1x Cotril BALANCE Tonikum pro mastnou pokožku 125 ml, kód: 60451  
Vlasové tonikum ve spreji pro normalizaci tvorby kožního mazu je vhodné pro všechny typy vlasů, které trápí mastná vlasová pokožka. Komplex složek přírodního původu a inovativní technologie mají významné revitalizační účinky a zvyšují účinnost speciálních aktivních složek, které efektivně regulují produkci kožního mazu a normalizují mikroflóru na vlasové pokožce. Vlasové tonikum úspěšně reguluje nadměrnou tvorbu mazu tak, aby vlasové póry nebyly ucpány nahromaděným mazem a zároveň plně respektuje přirozenou hydrataci vlasové pokožky pro zachování její pružnosti. Výsledkem jsou čisté a nezatížené vlasy.
Způsob použití: aplikujte na vlasovou pokožku cirka ze vzdálenosti 2 cm a po cirka 3 cm úsecích. Tonikum nechejte vstřebat mírným poklepáváním vlasové pokožky polštářky prstů, vlasovou pokožku nemasírujte. Neoplachujte. Aplikujte na šamponem umytou nebo suchou vlasovou pokožku. Tonikum se doporučuje aplikovat každý druhý den po dobu jednoho měsíce.

+ ZDARMA

3x Cotril SOS SCAPL Detoxikační jíl na vlasovou pokožku 50 ml, kód: 60470 
Detoxikační jíl s jemným exfoliačním účinkem pro odstranění nečistot a okysličení vlasové pokožky. Díky své detoxikační funkci pomáhá reaktivovat mikrocirkulaci a připravit pokožku na přijetí následně aplikovaných specifických produktů, což přispívá k jejich lepšímu vstřebávání. Ideální k použití v kombinaci s řadami Cotril Life proti vypadávání a řídnutí vlasů a Cotril Balance proti maštění jako před-šamponová péče. Komplex složek přírodního původu a inovativní technologie mají významné revitalizační účinky a zvyšují účinnost speciálních aktivních složek, které důkladně čistí, detoxikují, regulují a stimulují vlasovou pokožku. Dodává pokožce svěží a lehký pocit a vlasům přirozený lesk. Dermatologicky testováno.
Způsob použití: aplikujte na vlhkou vlasovou pokožku pomocí štětce v úsecích po cirka 3 cm. Nechejte působit 5-10 minut a poté opláchněte.
POSTUPY: v případě zarudlé vlasové pokožky s lupy kombinujte s řadou PURITY a jílem nahraďte mikro-peelig. S řadou SENSE kombinujte v případě zanesené citlivé vlasové pokožky, která není dehydratovaná.

Exkluzivní řada SCALP CARE je ideální jak pro ženy, tak muže, je živá, moderní a inspiruje se konceptem 360° wellness (přístup, který podporuje mysl, tělo a ducha pro rozvoj vyváženého životního stylu). Výsledkem jsou konkrétní produkty, které nabízí cílená řešení pro různé anomálie vlasové pokožky. Barva řady BALANCE/ROVNOVÁHA je zelená, je  a moderní díky svému neodmyslitelnému spojení s přírodou považována za barvu, která dodává pocit míru a rovnováhy. Zelená je centrem kolorimetrického spektra a představuje zejména barvu rovnováhy.
» Prezentace Cotril SCALP CARE «