Neohodnoceno

Akce 2+1 Teotema STOP padání vlasů, účinná péče s kofeinem a biotinem

Teotema proti padání šampon intenziv 250ml, ampule 12x8ml +ZDARMA tonikum 125ml

Skladem
Kód: AKCE/TEO2
Značka: Teotema
1 507 Kč –31 % 1 044 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Vypadávání vlasů, Řídké vlasy
Účinek: Proti padání vlasů, Pro objem vlasů
teo 2
Akce
1 507 Kč –31 %

Akční SET Teotema obsahuje: 

1x Teotema Hairloss Intenzivní šampon proti padání vlasů s kofeinem 250 ml, kód: teo4607
Intenzivní šampon proti vypadávání vlasů pro slabé a ztenčené vlasy je prvním krokem celkového ošetření problematické vlasové pokožky a vlasů. Složení je založeno na synergii aktivních složek, která zajišťuje mikrocirkulaci krve ve vlasové pokožce a výživu vlasového folikulu: Kofein, Serenoa plazivá (serenoa repens), Biotin (vitamín H). 
Způsob použití: naneste na vlhké vlasy a jemně vmasírujte. Po 3 minutách opláchněte. Poté naneste na vlasovou pokožku tonikum/ampule proti padání vlasů.

1x Teotema Hairloss Intenzivní ampule proti padání vlasů s kofeinem 12x8 ml, teo4609
Intenzivní ampule proti vypadávání vlasů pro slabé a ztenčené vlasy je druhým krokem celkového ošetření problematické vlasové pokožky a vlasů (první krok je ošetření šamponem proti padání vlasů). Ošetření je založeno na následujícím konceptu: zajištění zdravé vlasové pokožky, stimulace folikulu k vlasovému růstu, podpora mikrocirkulace krve, ochrana proti předčasnému stárnutí vlasové pokožky způsobené volnými radikály
Způsob použití: aplikujte na suché nebo ručníkem vysušené vlasy přímo na vlasovou pokožku. Jemně vmasírujte kruhovými pohyby až do úplného vstřebání. Neoplachujte.

+ ZDARMA

1x Teotema Hairloss Tonikum proti padání a řídnutí vlasů, pro objem s Biotinem 125 ml, teo4606
Tonikum proti padání vlasů. Stimuluje a posiluje vlasy proti řídnutí nebo proti sezónnímu vypadávání vlasů. Vysoce účinné složení bohaté na rostlinné výtažky vyživuje kořínky a zpevňuje vlasovou pokožku. Zároveň posiluje pevnost pokožky a zvyšuje objem vlasů.
AKTIVNÍ SLOŽKY:
* extrakt z malabaru hloubkově osvěžuje a tonizuje folikuly, v nichž stimuluje cirkulaci krve a tím napomáhá k udržení vlasů ve zdravém růstovém stavu.
Způsob použití: aplikujte na suché nebo ručníkem vysušené vlasy přímo na vlasovou pokožku. Jemně vmasírujte kruhovými pohyby až do úplného vstřebání. Neoplachujte.

Hairloss Specific  
Účinný program proti padání vlasů bohatý na specifické aktivní složky, které působí na vlasové kořínky a tkáně vlasové pokožky.