Neohodnoceno

Akce 2+1 Maxima SILVER pro perfektní a dlouhotrvající ledový efekt

Maxima SILVER šampon 500ml, maska 500ml +ZDARMA pěna 250ml pro perfektní a dlouhotrvající ledový efekt

Skladem
Kód: AKCE/MAX22
Značka: Maxima
1 765 Kč –30 % 1 242 Kč
Kategorie: Šampony
Typ vlasů: Blond, šedivé vlasy
Účinek: Neutralizace žlutých tónů
max 4 vanoce 2022
Akce
1 765 Kč –30 %

Akční SET Maxima SILVER obsahuje: (výrobky v akci nelze kombinovat s ostatními slevami, kupóny).

1x Maxima SILVER Šampon pro ledovou blond a neutralizaci žlutých tónů 500 ml, kód: 8270
Šampon pro péči o blond, šedivé, odbarvované a zesvětlované vlasy. Díky výjimečným fialovým pigmentům se zesíleným účinkem odstraňuje nevzhledné žluté tóny a dodává neuvěřitelný a dlouhotrvající lesk. Rýžové proteiny chrání vlasy před dehydratací, zachovávají jejich přirozenou strukturu a zářivost. Vlasy jsou jemnější, objemnější, lesklejší a snadněji se rozčesávají. Aktivní složky: » Fialové pigmenty: neutralizace žlutých odlesků » Rýžové proteiny: hydratace, hebkost, lesk a mimořádná hedvábnost.
Způsob použití: naneste na vlhké vlasy, masírujte a opláchněte. Opakujte a nechejte pár minut působit, poté pečlivě opláchněte. Používejte pravidelně. Pokračujte v péči s maskou a pěnou Silver. Používejte ochranné rukavice.

1x Maxima SILVER Maska pro ledovou blond a neutralizaci žlutých tónů 500 ml, kód: 8272
Speciální maska určená pro blond odbarvené, melírované, bílé nebo šedivé vlasy. Díky výjimečným fialovým pigmentům se zesíleným účinkem odstraňuje nevzhledné žluté tóny a zanechává vlasy jemné, lesklé a hedvábné. Rýžové proteiny chrání vlasy před dehydratací, zachovávají jejich přirozenou strukturu a zářivost. Vlasy jsou jemnější, objemnější, lesklejší a snadněji se rozčesávají. Aktivní složky: » Fialové pigmenty: neutralizace žlutých odlesků » Rýžové proteiny: hydratace, hebkost, lesk a mimořádná hedvábnost.
Způsob použití: naneste na vlhké šamponem umyté a ručníkem vysušené vlasy. Masku naneste rovnoměrně na celé délky a konečky vlasů, rozčešte a nechte působit 3 až 5 minut a pečlivě opláchněte. Pokračujte v péči s pěnou Silver. Používejte ochranné rukavice. Doporučujeme používat jednou za týden, dokud nedocílíte požadovaných výsledků. Střídejte s maskou určenou pro váš typ vlasů.

+ ZDARMA

1x Maxima SILVER Pěna pro ledovou blond a neutralizaci žlutých tónů 250 ml, kód: 8275
Bezoplachová pěna pro blond odbarvené, melírované, bílé nebo šedivé vlasy. Díky výjimečným fialovým pigmentům se zesíleným účinkem odstraňuje nevzhledné žluté tóny a dodává neuvěřitelný a dlouhotrvající lesk. Je hustá a bohatá, hydratuje vlasy a dodává jim výživu. Vlasy jsou po ošetření jemné a hebké. Usnadňuje styling, nezatěžuje a je ideální i pro jemné vlasyAktivní složky: » Fialové pigmenty: neutralizace žlutých odlesků » Mléčné proteiny: jemnost, lesk a mimořádná hebkost.
Způsob použití: naneste na šamponem umyté a ručníkem vysušené vlasy, množství ve velikosti 1 nebo 2 ořechů. Neoplachujte, rozčešte hřebenem a vytvořte svůj oblíbený účes. Doporučujeme používat ochranné rukavice.


Maxima SILVER
Objevte řadu Maxima Anti-Yellow s novým složením pro perfektní a dlouhotrvající ledový efekt.
Tato Silver řada je speciálně určena pro potlačení žlutých tónů, pro udržení perfektního vzhledu blond vlasů nebo pro tónování na úrovni studených odstínů. Produkty řady Silver obsahují neutralizační fialové pigmenty a jsou nezbytné pro dokončení všech zesvětlovacích technik v salónu. Stejně tak jsou velmi vhodným pomocníkem pro následné udržení krásné blond v domácím prostředí.
Šetrné složení bez sulfátů SLES, které je navíc obohaceno o rýžové proteiny, které obnovují zdraví a vitalitu vlasů a zároveň vlasy zanechávají jemné, lesklé a hedvábné na dotek.